dara_rolinsV rámci společného turné vystoupí 5. a 6. dubna v pražském Retro Music Hall zpěváci Dara Rolins a Dan Bárta, které doprovodí Bártova skupina Illustratosphere. Agenturu Mediafax o tom informovala Jana Pexová z organizačního týmu.

"Ke spolupráci se Bárta a Rolins rozhodli na základě společného vystoupení na Žebříku v Plzni, kde se po letech opět potkali na pódiu, zavzpomínali na úspěšný projekt Sexy Dancers a zjistili, že mají chuť společně pracovat," uvedla Pexová.

Fanoušci se mohou těšit na duety skupiny Illustratosphere, skladby z repertoáru Dary Rolins či převzaté skladby jiných interpretů. Podle organizátorů půjde o velikou hudební událost. "Sám jsem zvědav, jak to dopadne, ale těším se. Ten žánrový přesah, který v téhle sestavě máme, je - málo platné - velmi slibný. Těším se převelice," uvedl Dan Bárta.


Koncertní šňůra odstartovala 8. března v Brně. "Máme za sebou zatím osm koncertů a tendence je vzestupná. Atmosféra na koncertech i v zákulisí je parádní," sdělila agentuře Mediafax Pexová. V říjnu 2011 potěší Rolins a Bárta své fanoušky na Slovensku.

zdroj: MEDIAFAX