nejstarsi_skokanka_do_vodyNa český trh bylo ve středu 3. listopadu uvedeno nové vydání knihy Guinness world records 2011. Kniha byla pokřtěna v samotném městě rekordů Pelhřimově. A co by to bylo za křest, kdyby u něj nepadl alespoň jeden nový rekord. O ten se postarala neuvěřitelná devadesátiletá skokanka do vody Zdeňka Šnobrová. PODÍVEJTE SE NA VIDEO ZE KŘTU NOVÉ GUINESSOVY KNIHY REKORDŮ, KTEROU V PELHŘIMOVĚ POKŘTILA NEJSTARŠÍ SKOKANKA DO VODY!

Úderem desáté hodiny dopoledne představila zbrusu nové vydání knihy Guinness world records 2011 Jarmila Holušová, ředitelka Nakladatelství Slovart: „V knize se mezi českými držiteli světových rekordů objevuje i český zástupce Ladislav Šejnoha, který má největší sbírku autobusových jízdenek na světě. Ta čítá 200 tisíc jízdenek z 36 zemí,kdy je samozřejmě každá jiná.“

Po představení knihy se už veškerá pozornost obrátila ne devadesátiletou skokanku a rekordmanku Zdenu Šnobrovou ze Samot u Chramost. Ta všem přítomným předvedla, kterak, ač je jí 90 let, skáče šipky, jak zamlada. S knihou v ruce pak skokem do vody pelhřimovského bazénu i vydání Guinness world records 2011 pokřtila.

Recept na neuvěřitelnou vitalitu devadesátiletá rekordmanka nemá, podle jejích slov stačí mít život rád a být optimista. Zdeňka Šnobrová se kromě jiného znala a stýkala i s Adinou Mandlovou. O tom, jaký měly vztah a odkud se znaly, se dozvíte v rozhovoru.

PŘINÁŠÍME VÁM ROZHOVOR S OBDIVUDHODNOU DEVADESÁTILETOU REKORDMANKOU ZDENOU ŠNOBROVOU, KTERÁ SE ZAPSALA DO ČESKÉ KNIHY REKORDŮ A KURIOZIT ZAPSALA JAKO NEJSATRŠÍ SKOKANKA DO VODY!