biatloniste podekovani_hejtmanPoděkování za výbornou reprezentaci Jihočeského kraje na Mistrovství Evropy v biatlonu. V takovém duchu se neslo setkání hejtmana Jihočeského kraje Jiřího Zimoly s biatlonisty Lubošem a Pavlou Schorných a trenérem Františkem Schorným. Všichni reprezentují Klub biatlonu Staré Město pod Landštejnem.

 

REKLAMA

Pavla Schorná na Mistrovství Evropy, které se v červenci konalo v italském Martellu, vybojovala dvě zlaté medaile a stala se mistryní Evropy v letním biatlonu ve sprintu a ve stíhacím závodě. Ve smíšené štafetě s manželem Lubošem Schorným získali bronz. „Začátek mistrovství Evropy byl zajímavý. Manžel odjížděl nemocný a u mě nemoc taky začínala. Ale vyšlo to a medaile byly," řekla ke skvělým výsledkům na mistrovství Evropy Pavla Schorná. 

Hejtman sportovcům i trenérovi za reprezentaci Jihočeského kraje předal stříbrnou pamětní medaili. „Myslím, že se určitě potkáme na vyhlašování výsledků Jihočeského kraje za rok 2011. Přeju vám ať se vám i v dalších závodech daří minimálně tak skvěle, jako letos," popřál manželům Schorným hejtman Zimola.

REKLAMA