OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

kunVe středu 31. srpna se v Psychiatrické léčebně v Havlíčkově Brodě uskuteční desátý ročník benefice nazvané Jeden za všechny, všichni za jednoho. „Benefiční akcí se snažíme každoročně povzbudit veřejnost k návštěvě krásného parku Psychiatrické léčebny, přiblížit moderní psychiatrii a její některé léčebné metody, které našim pacientům poskytujeme a to jsou hiporehabilitace, canisterapie, arteterapie. Chceme vytvořit příjemné společenské odpoledne a vyzdvihnout vzájemnou solidaritu mezi lidmi“, vysvětluje záměry pořadatelů Andrea Mašková z Nadačního fondu pro hipoterapii v Psychiatrické léčebně Havlíčkův Brod.

 

REKLAMA

Program akce začíná ve 13.30 v areálu Psychiatrické léčebny v blízkosti objektu stáje a v jeho rámci budou připraveny netradiční soutěže pro děti s odměnou,  arteterapeutická dílna, v dramatickém ztvárnění se představí hiporehabilitační koně a terapeutky společně s klienty a s tanečníky ze Slaného, velmi zajímavé bude spřežení kladrubských hřebců a drezúra koní, výcvik služebních psů Policie ČR, zahraje cimbálová kapela z Frenštátu pod Radhoštěm, vystoupí společenství ohně Novus Origo, studio orientálních tanců Latifa, těšit se můžete na představení psího plemene pudl, připraveno je bohaté občerstvení ve stáncích a rožněné sele.

„Probíhat bude divácká volba Kůň sympatie a na závěr se návštěvníci svezou na hiporehabilitačních koních,“doplnila Andrea Mašková. Návštěvníci mohou zakoupit výrobky terapeutických dílen a finančně podpořit hiporehabilitaci v Psychiatrické léčebně Havlíčkův Brod.


Praha a okolí plné novinek a aktuálních informací

Mediální tréninky a komunikační poradentství od profesionálního týmu pHmedia

Úspory energie sledujte na EnergyTV

REKLAMA