PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Muž našel na kolejích smrt

Při střetu s vlakem zemřel v pondělí na Havlíčkobrodsku muž. Oznámení o tragické události přijali policisté na tísňové lince 158 po půl páté večer. Nákladní vlak jedoucí ve směru od Havlíčkova Brodu na Rozsochatec u obce Chrast srazil muže, který stál v kolejišti. Muž utrpěl zranění, kterým na místě podlehl. Ve vlaku ke zranění osob nedošlo.

Číst dál...

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Ve Vilémově na Havlíčkobrodsku se zřítil most

aktualizováno | Ve čtvrtek odpoledne se ve Vilémově na Havlíčkobrodsku zřítil silniční most v rekonstrukci. Jeden dělník zraněný při pádu mostu byl ihned převezen do nemocnice, dalších pět zůstalo zavalených. Jeden z nich s hasiči provádějícími vyprošťovací práce po celou dobu, dokud se jim ve večerních hodinách nepodařilo ho vyprostit, komunikoval. Vyprošťování dalších čtyř dělníků pokračovalo do noci. Všichni byli bohužel nalezeni mrtví.

Číst dál...

VIDEO: Představujeme zvířata ze záchranné stanice - poštolka Sany

Postarat se o zvířecího sirotka, který by sám v přírodě nepřežil, je určitě záslužný čin. Vždy je ale v první řadě třeba myslet na možnost jeho návratu ve chvíli, kdy už si sám poradit dovede. Ponechat si mládě byť jenom několik dnů doma však často znamená, že si na přítomnost člověka příliš zvykne a zpátky domů se už nebude moci vrátit. Takové poučení přináší naše další video, v němž se divákům zároveň představí poštolka Sany.

Číst dál...

Pachatele, který lživě oznámil umístění bomby v léčebném zařízení, policisté rychle dopadli

Havlíčkobrodští policisté o uplynulém víkendu velmi rychle dopadli pachatele, který na tísňovou linku oznámil lživou informaci, že je v objektu psychiatrické nemocnice umístěno výbušné zařízení. Po přijetí oznámení policisté areál prohledávali. Pachatele se kriminalistům podařilo vypátrat a dopadnout. Jde o pacienta léčebného zařízení, který smyšlené oznámení učinil prostřednictvím mobilního telefonu.

Číst dál...

Policisté znají zloděje, kteří se vloupali do chat

Havlíčkobrodským kriminalistům se podařilo objasnit tři případy vloupání do rekreačních objektů, ke kterým došlo v době od poloviny března do začátku května letošního roku. Tehdy se neznámý pachatel vloupal do dvou chat u obce Lipnička a jedné rekreační chalupy v Závidkovicích. Z objektů odcizil elektrické a ruční nářadí, jízdní kola, různé kovové součástky, kanystry s pohonnými hmotami a další věci, vše v celkové hodnotě přes 47 tisíc korun. Další škodu přes dva tisíce korun pachatel způsobil poškozením vypáčených dveří.

Číst dál...

REKLAMA