OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

SM systém: Pomůžeme s bolestmi zad, slibují v havlíčkobrodské nemocnici

Rehabilitační oddělení Nemocnice Havlíčkův Brod nabízí již třetím rokem SM systém - stabilizace a mobilizace páteře – pro pacienty s chronickými bolestmi zad. Dvanáct cviků, které se provádějí převážně vstoje pomocí pružného lana, pomohlo již více než stovce pacientů. Cvičením lze docílit výborných výsledků, přitom nezabere mnoho času.

Číst dál...

SPADLÝ MOST VE VILÉMOVĚ: Policie zná totožnost tří mrtvých dělníků

Havlíčkobrodským kriminalistům se prozatím podařilo potvrdit totožnost tří dělníků, kteří zahynuli pod sutinami mostu. Ten se zřítil ve čtvrtek 4. září v odpoledních hodinách ve Vilémově na Havlíčkobrodsku. „Totožnost čtvrtého muže, která se bude zjišťovat srovnáváním profilů DNA, bychom měli mít k dispozici v průběhu pátku,“ informovala policejní mluvčí Dana Čírtková.

Číst dál...

Muž našel na kolejích smrt

Při střetu s vlakem zemřel v pondělí na Havlíčkobrodsku muž. Oznámení o tragické události přijali policisté na tísňové lince 158 po půl páté večer. Nákladní vlak jedoucí ve směru od Havlíčkova Brodu na Rozsochatec u obce Chrast srazil muže, který stál v kolejišti. Muž utrpěl zranění, kterým na místě podlehl. Ve vlaku ke zranění osob nedošlo.

Číst dál...

EXKLUZIVNÍ VIDEO: Ve Vilémově na Havlíčkobrodsku se zřítil most

aktualizováno | Ve čtvrtek odpoledne se ve Vilémově na Havlíčkobrodsku zřítil silniční most v rekonstrukci. Jeden dělník zraněný při pádu mostu byl ihned převezen do nemocnice, dalších pět zůstalo zavalených. Jeden z nich s hasiči provádějícími vyprošťovací práce po celou dobu, dokud se jim ve večerních hodinách nepodařilo ho vyprostit, komunikoval. Vyprošťování dalších čtyř dělníků pokračovalo do noci. Všichni byli bohužel nalezeni mrtví.

Číst dál...

VIDEO: Představujeme zvířata ze záchranné stanice - poštolka Sany

Postarat se o zvířecího sirotka, který by sám v přírodě nepřežil, je určitě záslužný čin. Vždy je ale v první řadě třeba myslet na možnost jeho návratu ve chvíli, kdy už si sám poradit dovede. Ponechat si mládě byť jenom několik dnů doma však často znamená, že si na přítomnost člověka příliš zvykne a zpátky domů se už nebude moci vrátit. Takové poučení přináší naše další video, v němž se divákům zároveň představí poštolka Sany.

Číst dál...

REKLAMA