OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Havlíčkův Brod získal stříbro ve třídění odpadů

kontejnery_trideny_odpadHavlíčkův Brod se umístil na pomyslné stříbrné příčce v rámci soutěže ve třídění odpadů s názvem „My třídíme nejlépe“. Z měst kraje Vysočina nad 10. tis. obyvatel skončilo město v hlavní části klání za vítězným Novým Městem na Moravě a získalo peněžní dar v hodnotě 35 tis. Kč. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo začátkem prosince v Jihlavě.

Číst dál...

Kraj a město postavily společně nový víceúčelový sál pro školy, občany i spolky v Ledči nad Sázavou

gymnazium_ledec_nad_sazavouPřed deseti lety kraj převzal budovu ledečského gymnázia ve stavu, který dnes dokumentují už jen fotky. Po generální opravě kotelny a ústředního topení, přestavbě učeben, výměně oken a modernizaci sociálních zařízení i opravě střechy přišly letos na řadu přestavby chodeb a především stavební úpravy víceúčelového sálu.

Číst dál...

Obchodní centrum na jihu Chotěboře má zelenou

choteborZáměr postavit na jihu Chotěboře obchodní centrum má zelenou, podle úředníků Kraje Vysočina nebude mít stavba významný vliv na životní prostředí. Agentura Mediafax to v neděli zjistila z informačního systému EIA.

Číst dál...

Milovníci piva rozhodli: Pivovar Chotěboř je nejlepší

pivoDvě prestižní ocenění získal ve čtvrtek v ostré tuzemské konkurenci Pivovar Chotěboř. Sdružení přátel piva udělilo titul Pivovar roku a Oldřicha Zárubu odměnilo cenou Sládek roku. Ocenění pro nejlepší piva, pivovary a osobnosti udílí sdružení již od svého vzniku v roce 1990. Jedná se tak o nejstarší podobnou soutěž u nás, navíc v současnosti jedinou spotřebitelskou.

Číst dál...

Revitalizace centra Havlíčkova Brodu se chýlí ke konci

havlickuv_brodHavlíčkovo náměstí v Havlíčkově Brodě i přilehlé ulice pozvolna získávají svoji konečnou podobu. Jejich kompletní rekonstrukci zahájila havlíčkobrodská radnice ve druhé polovině roku 2009 v rámci akce „Revitalizace středu města Havlíčkův Brod“.

Číst dál...

REKLAMA