OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V brodském Kauflandu hořelo

V obchodním domě Kaufland v Havlíčkově Brodě hořely ve čtvrtek nad ránem květiny v květináčích. Škoda zůstala v řádech tisíců korun.

Číst dál...

Nebezpečnou munici museli pyrotechnici zlikvidovat na místě

Policejní pyrotechnici v sobotu v Chotěboři likvidovali velmi nebezpečnou munici, nalezenou den předtím v okolí města. Vzhledem k tomu, že se jednalo o částečně odjištěný granát, se kterým v zájmu bezpečnosti již nebylo možné jakkoli manipulovat, bylo nutné explozi provést odborně v prostoru před garáží, kam ho nálezci přinesli. Při likvidaci munice brněnskými pyrotechniky nebyl nikdo zraněn ani nevznikla škoda na majetku.

Číst dál...

Pohřešovaný nechal dopis na rozloučenou

Úspěšně ve středu skončila rozsáhlá pátrací akce. Pohřešovaný muž se nacházel ve špatném psychickém stavu a hrozilo bezprostřední nebezpečí, že by si mohl chtít ublížit. Vypátral jej policejní psovod.

Číst dál...

Řidič dostal u Věže smyk, nehodu nepřežil.

Ve středu 14. října deset minut po devatenácté hodině jsme na lince tísňového volání 158 přijali oznámení o dopravní nehodě, která se stala na silnici I/34 v katastru obce Květinov  mezi obcemi Věž a Šmolovy na Havlíčkobrodsku. Osmadvacetiletý řidič s vozidlem Škoda Octavia projížděl po komunikaci  ve směru od obce Věž na obec Šmolovy. Při projíždění levotočivou zatáčkou dostal s vozidlem na mokrém povrchu komunikace smyk a ve smyku vyjel vpravo na záliv autobusové zastávky.

Číst dál...

VIDEO: Při nehodě u Šlapanova zemřel mladý řidič

V neděli 4. října kolem půl sedmé ráno přijali policisté integrovaného operačního střediska krajského ředitelství policie prostřednictvím Zdravotnické záchranné služby Kraje Vysočina oznámení o havárii osobního vozidla na silnici III. třídy mezi obcemi Šlapanov a Vysoká na Havlíčkobrodsku. Na místo události byli vysláni policisté z havličkobrodského dopravního inspektorátu, kteří po příjezdu na místo zjistili, že se mimo komunikaci nachází osobní vozidlo Škoda Octavia a havárie si vyžádala jeden lidský život.

Číst dál...

Sportovní kluby zneužily část poskytnutých dotací

Kriminalisté zahájili trestní stíhání dvou havlíčkobrodských sportovních klubů a pěti jejich představitelů. Kluby měly v průběhu tří let neoprávněně v rozporu s danými pravidly použít část poskytnutých dotací, konkrétně částku převyšující tři a půl milionu korun.

Číst dál...

REKLAMA