OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Terezie Urbanová oslavila sté narozeniny

Tento týden oslavila Terezie Urbanová ze Světlé nad Sázavou sté narozeniny. Oslavy jejího životního jubilea proběhly v úterý 10. února ve světelském domově pro seniory, kde žije po boku svých přátel. Osobně jí byl popřát radní Kraje Vysočina pro sociální oblast Petr Krčál. Jubilantka se dodnes těší dobrému zdraví. I v úctyhodném věku vyrazí na procházku, čte bez brýlí a neztrácí smysl pro humor. Právě humor je dle jejích slov jedna z ingrediencí receptu na dlouhověkost.

Číst dál...

V Bělé na Havlíčkobrodsku hořelo ve sklepě domu. Mohla za to nedbalost

V úterý po páté hodině odpoledne byl na linku tísňového volání ohlášen požár ve sklepě rodinného domu v Bělé na Havlíčkobrodsku. K požáru operační důstojní Krajského operačního a informačního střediska HZS Kraje Vysočina vyslal jednotku profesionálních hasičů ze stanice v Ledči nad Sázavou společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Ledče nad Sázavou a Jedlé.

Číst dál...

Kradl měděná lana na železnici. Policisté ho chytli krátce po činu

Policistům ze Světlé nad Sázavou se podařilo krátce po činu dopadnout muže, který na železniční trati kradl měděná propojovací lana. Kriminalisté následně zjistili, že muž se takovýchto krádeží dopouštěl opakovaně a navíc se vloupal do několika rekreačních objektů. V současné době je pětatřicetiletý recidivista ve vazbě.

Číst dál...

Vězeňkyně ve volném čase pletou čepičky pro miminka

Rozdávat dárky a radost je hezká věc. Havlíčkobrodské nemocnici s tím už několik měsíců pomáhají vězeňkyně ze Světlé nad Sázavou. Každé miminko narozené v brodské porodnici obdrží na památku krásnou čepičku z příjemných materiálů, kterou ušily ženy ze světelské věznice.

Číst dál...

POLICIE: Pomozte vypátrat pohřešovanou seniorku

Osmdesátiletá žena odešla z místa svého bydliště v obci Habry ve čtvrtek 18. prosince před polednem na poštu. Když se žena domů nevracela, začali o ni mít její blízcí příbuzní obavu. Seniorku intenzivně hledali, když ale vyčerpali všechny svoje možnosti, obrátili se s žádostí o pomoc na policii. Oznámení o pohřešování ženy policisté přijali ve čtvrtek 18. prosince ve večerních hodinách a okamžitě po seniorce začali pátrat.

Číst dál...

REKLAMA