OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

pozar_lodenice_jihlava_14062010Krátce před půl druhou hodinou ranní přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru v bývalé loděnici na ulici Mostecká v Jihlavě. K události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Jihlava společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů z Jihlavy- Bedřichova. Při příjezdu hasičů na místo události byl celodřevěný objekt loděnice o rozměrech přibližně 35 x 4 m v plamenech. PODÍVEJTE SE NA FOTOGRAFIE PŘÍMO ZE ZÁSAHU HASIČŮ!


REKLAMA
pozar_lodenice_jihlava_14062010_2

Objekt sloužil dříve jako převlékárna a v současné době byl nevyužívaný a nebyly v něm uskladněny žádné předměty. Na likvidaci požáru bylo nasazeno několik vodních proudů. Chvíli po druhé hodině se hasičům podařilo požár lokalizovat. Likvidace požáru proběhla ažtéměř o tři hodiny déle. 

pozar_lodenice_jihlava_14062010_3

 

Při požáru ani samotném zásahu nebyl nikdo zraněn. Škoda způsobená požárem nebyla zatím vyčíslena. Příčina požáru zůstává nadále v šetření. Vyšetřovatel příčin požáru Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina nevyloučil ani možnost úmyslného zapálení. Nejednalo se o první požár loděnice. Při požáru dne 6. února 2009 shořelo vodákům nejenom zázemí (požárem byly tehdy zasaženy přilehlé budovy), ale také lodě. Celková škoda způsobená tímto požárem byla vyčíslena na půl milionu korun.

pozar_lodenice_jihlava_14062010_6

 

Více fotografií naleznete ve fotogalerii zde

Sledujte další zajímavé informace a zpravodajství z kraje Vysočina

REKLAMA