OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Policisté z obvodního oddělení v Jihlavě se žádají veřejnost o spolupráci při prověřování případu krádeže. Ta se odehrála 1. srpna kolem 19. hodiny ve vinotéce v prostorách obchodního centra Tesco v jihlavské Brněnské ulici. V této souvislosti policisté pátrají po totožnosti dvou žen, které jsou z krádeže peněz důvodně podezřelé. Obě ženy, jednu v růžovém, druhou v bílém tričku, zachytily průmyslové kamery při vstupu do objektu obchodního centra.

Policisté se začali případem zabývat poté, co přijali oznámení o krádeži finanční hotovosti ve výši přesahující částku 43 tisíc korun. Zatím neznámé pachatelky využily chvilkové nepozornosti prodavačky ve vinotéce. Jedna z nich prodavačku zabavila a další zřejmě v nestřeženém okamžiku vzala ze zásuvky stolu plastovou obálku s hotovostí. Poté obě ženy z prodejního centra odešly.

REKLAMA

Policisté na místě zajistili upotřebitelné stopy a začali s prověřováním okolností činu. Ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádeže.

Dvě podezřelé osoby. Foto: Policie ČR

„Žádáme touto cestou všechny, kteří by mohli znát totožnost obou žen nebo mají informace o tom, kde se v současné době nacházejí či pohybují, aby se policistům přihlásili na tísňové lince 158. Přihlásit se mohou také případní svědci, kteří v době krádeže byli v blízkosti prodejny a těchto dvou žen si všimli,“ podotkla policejní mluvčí Dana Čírtková s tím, že policisté uvítají rovněž jakékoli další informace směřující k objasnění případu.

REKLAMA