OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

fc_vysocina_miss_internetKaždý fotbalový klub disponuje řadou sympatických fanynek a výjimkou jistě nebude ani FC Vysočina Jihlava. Rozhodli jsme se proto zorganizovat I. ročník soutěže „Miss internet FC Vysočina“, do které se bude moci přihlásit každá fanynka FC Vysočina od dovršených patnácti let.

Miss bude vybírána přímo fanoušky prostřednictvím hlasovacího formuláře na internetových stránkách klubu. Vítězka bude vyhlášena na některé z prezentačních akcí klubu před zahájením jarní části. Připraveny pro ni budou věcné ceny, večeře s hráčem FC Vysočina dle vlastního výběru, bude zvána na marketingové akce a stane se „tváří“ klubu!

Přihlášky do soutěže mohou dívky od dovršených 15 let odesílat společně s fotografiemi obličeje a celé postavy, kde budou oděny nejlépe v barvách FC Vysočina (dres, šála, mikina apod.). Přihláška musí obsahovat nejnutnější nacionále: jméno a příjmení, adresu, emailovou adresu, popřípadě číslo na mobilní telefon, datum narození, aktuální zaměstnání. Přihlášky zasílejte nejpozději do 29. listopadu na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Internetové hlasování bude zahájeno od 1. prosince 2010.
REKLAMA