OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V jihlavské zoo se opět proletí dravci a sovy

S příchodem měsíce května se do areálu jihlavské zoo na letní sezónu stěhuje celá řada dravých ptáků a sov. Pro návštěvníky zoologické zahrady to znamená, že začínají oblíbené letové ukázky dravců a sov s manželi Evou a Edou Školoudovými. Budou se konat na obvyklém místě v prostoru před australskou farmou.

Číst dál...

Výrobci pervitinu mají utrum

Kriminalistům jihlavského územního odboru se podařilo v Jihlavě odhalit dvě varny pervitinu. Minulý týden zadrželi celkem tři muže, kteří se dopouštěli závažné drogové trestné činnosti. Kriminalisté provedli dvě domovní prohlídky, zajistili předměty určené k výrobě drog a také pervitin. Všichni tři zadržení skončili v policejní cele a policejní komisař zahájil jejich trestní stíhání. Obviněni byli ze spáchání trestného činu, jeden z obviněných byl na podaný návrh vzat do vazby.

Číst dál...

VIDEO: Demolici hotelu Na Růžku se nepovedlo zabránit

Bývalý telčský hotel Na Růžku už si lidé prohlédnou jen na starých fotkách. Na začátku února nabylo právní moci rozhodnutí Ministerstva kultury o tom, že secesní stavba nebude prohlášena za kulturní památku. Její majitel ji tak nechal zbourat. Informaci přinesl Jihlavský deník.

Číst dál...

REKLAMA