OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Tygřice Surya a Mau se představují

Nevíte-li, komu v Zoo Jihlava patří jména Mau a Surya, vězte, že patří malým tříměsíčním slečnám tygra sumaterského. Za rok to však budou pořádné, přibližně jeden metrák vážící šelmy s ohromnou silou a potenciálem zabít divoké prase nebo jelena.

Číst dál...

Do třetího ročníku technické soutěže „Grand Prix Kaipan“ se zapojilo 7 týmů

Kraj Vysočina vypisuje z podnětu a za podpory firmy Bosch Diesel s.r.o. od roku 2016 pro střední školy nabízející studium technických oborů projekt pod názvem „Postav si své auto“. Tento v České republice jedinečný projekt má za cíl prostřednictvím stavby atraktivní stavebnice sportovního vozu české výroby „Kaipan“ podnítit zájem mladé generace o techniku a studium oborů technického vzdělávání.

Číst dál...

Vysoká škola polytechnická v Jihlavě se dočká nové posluchárny

Vysoká škola polytechnická, jediná veřejná vysoká škola na Vysočině, se dočká reprezentativní posluchárny, která bude odpovídat parametrům 21. století. Náklady ve výši 150 milionů korun ji postaví Sdružení VŠPJ, které zastupuje stavební společnosti Podzimek a synové a PSJ. Půjde o zatím největší investice od roku 2004, kdy Vysoká škola polytechnická vznikla.

Číst dál...

Jihlavští policisté žádají veřejnost o spolupráci

Jihlavští policisté se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při prověřování případu krádeže, ke které došlo v květnu v jihlavské prodejně. Pachatel se dostal do prostoru skladu a odcizil peněženku uloženou v kabelce. V rámci prověřování případu by policisté potřebovali zjistit totožnost muže, který se v objektu prodejny pohyboval a mohl by tak policistům poskytnout důležité informace.

Číst dál...

Olympijský běh je největší běžeckou akcí v ČR. V Jihlavě se zapojilo rekordních 425 běžců

Ano! 20.6.2018 je skvělý datum na pořádání největší běžecké akce v ČR. V Jihlavě jsme se samozřejmě přidali a celou akci zde pořádala Elitavers – Sportovní akademie Jihlava v čele s Liborem Kuchyňou, který před čtyřmi lety tuto akci do Jihlavy přivedl. Hlavním pořadatelem celé akce v ČR je Český olympijský výbor.

Číst dál...

REKLAMA