OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Jihlavská nemocnice spouští seriál poskytování první pomoci na Facebooku

prvni_pomocNemocnice Jihlava bude prostřednictvím sociální sítě Facebook šířit a propagovat znalosti poskytování první pomoci. V lednu na Facebooku spustí seriál, jehož cílem bude přispět k větší zdravotně preventivní informovanosti veřejnosti a tím i ke snížení počtu zbytečných úmrtí, způsobených neznalostí základních pravidel první pomoci.

Číst dál...

V jihlavském obchodě chtěla žena ukrást oblečení

policie_auto3Vystavené rifle a ponožky skončily v neděli odpoledne v kabelce mladé ženy, která se oblečení pokusila ukrást v prodejně v ulici Romana Havelky v Jihlavě. Agentuře Mediafax to v pondělí řekla mluvčí jihlavské policie Jana Kroutilová.

Číst dál...

Držitelé rodinných pasů si užijí den v jihlavské zoologické zahradě

zooKraj Vysočina připravil další zajímavou aktivitu nejen pro držitele rodinných pasů, ale i pro širokou veřejnost. V úterý 28. prosince mají návštěvníci Zoo Jihlava jedinečnou možnost shlédnout krmení vybraných druhů zvířat. Pro nejmenší návštěvníky je v africké vesnici připravený bohatý program plný soutěží a kouzelnických čísel.

Číst dál...

Provoz krajského úřadu bude na Silvestra omezen

krajsky_urad_vysocinaKrajský úřad kraje Vysočina omezí 31. prosince 2009 provoz a využije tento den k údržbě počítačových sítí a provozních médií ve všech budovách, v nichž jsou umístěna jeho pracoviště. Dovolujeme si v této souvislosti požádat veřejnost o vyřízení nezbytných úředních kroků ještě před koncem letošního roku. Od pondělí 3. ledna pak budou občané opět moci navštěvovat krajský úřad v běžných úředních hodinách.

Číst dál...

Kriminalisté obvinili muže z rozsáhlých podvodů

policieKriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina obvinili včera ze zločinu podvodu čtyřicetiletého muže z Jihlavska. Svým jednáním způsobil poškozeným osobám škodu v celkové výši 2 775 069 korun. V případě, že bude uznán vinným, hrozí mu trest odnětí svobody v trvání až osmi let. Muž je stíhán na svobodě.

Číst dál...

V pátek začalo vyvážení sněhu z ulic Jihlavy

uklid_snehu_mestoV pátek 17. prosince začalo vyvážení sněhu z ulic historického centra Jihlavy. „V případě dalšího sněžení by už nebylo kam sníh hrnout,“ uvedl vedoucí odboru dopravy Ján Tinka. Sníh se odvážel z ulic Komenského, Palackého, Matky Boží, Divadelní, z Masarykova náměstí a ze Znojemského mostu.

Číst dál...

REKLAMA