OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Genetickou analýzu kosterních ostatků nalezených u Dobronína zajistí Kriminalistický ústav Praha

Kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina předají veškeré kosterní ostatky, které byly letos v srpnu vyzvednuty z masového hrobu v lokalitě zvaná Budínka u obce Dobronín na Jihlavsku, do Kriminalistického ústavu Praha. PODÍVEJTE SE NA VIDEA O NALEZENÍ MÍSTA HROMADNÉHO HROBU NA JIHLAVSKU!

Číst dál...

Parkovné můžete v Jihlavě zaplatit pomocí SMS

parkovisteSlužby města Jihlavy provozují placená městská parkoviště v Jihlavě. Už příští týden 15. prosince 2010 zahájí nově zkušební provoz placení parkovného pomocí SMS. Ostrý provoz, pokud nenastanou žádné závažné problémy, by měl být spuštěn od 1. ledna 2011.

Číst dál...

V Telči si můžete zabruslit přímo v centru

telc_panorama_z_balonuPro navýšení návštěvnosti Telče a pro volnočasové aktivity telečských občanů bude od prosince otevřen udržovaný bruslařský okruh. Nachází se v samém centru města, na Štepnickém rybníku, jeho délka bude asi 1,5 km. 

Číst dál...

Advent a Vánoce zažijete i na zámku v Telči

telc_zamek_zimaNa dobu adventu připravily památky Vysočiny ve správě NPÚ kulturní program, který zahrnuje adventní koncerty, výstavy ve vánoční atmosféře nebo řemeslné trhy. Vánoční akce připravuje také zámek Telč, který nabízí přednášku o historii Vánoc, adventní výstavy, živý betlém, vánoční odpoledne pro děti a Vánoční folkové prázdniny.

Číst dál...

Jihlava otevřela opravenou školku

2010-12-07_Brezinova113_044Další investice města do školských zařízení je ukončena. Zástupci města a dodavatele společně otevřeli nově opravenou mateřskou školu v Březinově ulici 113. Sto dětí, které školku navštěvují, bylo po dobu rekonstrukce umístěno v ostatních mateřinkách ve městě.

Číst dál...

Jihlavská zoo nabízí v prosinci bohatý program

zooPodobně jako v minulých letech chystá i letos jihlavská zoo speciální vánoční večerní prohlídky. Od 27. do 29. prosince se zájemci mohou těšit na procházku vánočně vyzdobenou a osvětlenou zoo a zajímavé vyprávění o jejích obyvatelích. Bude připraveno i překvapení a něco na zahřátí pro děti i dospělé.

Číst dál...

Sníh padající ze střech v Jihlavě poškodil tři auta, škoda přesáhla 100 tisíc korun

padajici_snihTři řidiči doplatili v Jihlavě na sníh padající ze střech. Škoda na jejich vozidlech přesáhla sto tisíc korun, uvedla v úterý policejní mluvčí Jana Kroutilová. V prvním případě spadl sníh v neděli večer na vůz BMW ze střechy domu na Havířské ulici v Jihlavě. Bílá masa poškodila přední sklo a kapotu auta. "Předběžná škoda byla vyčíslena na sto tisíc korun," podotkla mluvčí.

Číst dál...

REKLAMA