OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Jihlavská dermatovenerologie se prezentovala ve světě

jihlavska_dermatovenerologieNa začátku října se ve švédském Göteborgu konal 19. kongres EADV (European Academy of Dermatovenereology), největší vzdělávací akce dermatovenerologů z celého světa. Za kraj Vysočina se jej účastnila MUDr. Zuzana Nevoralová, lékařka kožního oddělení Nemocnice Jihlava.

Číst dál...

Při střetu dvou aut u Jihlavy zemřela žena

dopravni_nehodaČtyřicetiletá řidička zemřela při nehodě v pátek ráno na silnici mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. Její vůz dostal smyk a srazil se s protijedoucí dodávkou, řekla agentuře Mediafax policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Číst dál...

Jugendcamp na Vysočině se vyvedl i díky krátkému návratu do historie

jugendcamp02V rámci spolupráce Vysočiny a Dolního Rakouska fungují mezi oběma partnerskými regiony výměnné pobyty „Jugendcamp“. Letos v létě do Rakouska vycestovali díky těmto pobytům vítězové jazykové olympiády a nyní tři říjnové dny strávili studenti z jedné střední školy stavební z Dolního Rakouska na Vysočině.

Číst dál...

AKTUÁLNĚ: Prezident Klaus udělil milost bývalé ředitelce hospicové péče Ivě Kondýskové

Osmi lidem udělil ve středu prezident Václav Klaus milost. Amnestie se dočkala taktéž Iva Kondýsková, která byla odsouzená za to, že podala silnější utišující lék těžce nemocné, informoval mluvčí Hradu Radim Ochvat. Prezident ve většině případů přihlédl k humanitárním důvodům. PŘIPOMEŇTE SI PŘÍPAD IVY KONDÝSKOVÉ VE VIDEÍCH UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

REKLAMA