OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

FC Vysočina nezapomíná na charitu

dar_charita_2010_014Stalo se dobrou tradicí konce roku, že FC Vysočina nezapomíná na podporu charitativních projektů. Jihlavský klub dlouhodobě pomáhá svému sousedovi – Dětskému centru Jihlava. V letošním roce sem ve spolupráci s akciovou společností PSJ putovala částka ve výši 10.000 Kč. Nově pak hráči „A“ mužstva, zaměstnanci a trenéři klubu přispěli Charitní pečovatelské službě při Oblastní charitě Jihlava.

Číst dál...

Betlémské světlo zazáří od soboty i v Jihlavě

betlemske_svetloJako každý rok přivezou skauti i letos do Česka vánoční plamínek Betlémského světla. Lidé si jej mohou převzít od soboty 18. prosince, kdy ho budou skauti rozvážet do všech koutů ČR. Skauti tak chtějí nabídnout něco, co ostatní potěší a mohou to předat dalším lidem.

Číst dál...

AKTUÁLNĚ: Vrah taxikáře z Polné Jakub Chvátal půjde na 17 a půl roku za mříže

soud_kladivkoDvacetiletý Jakub Chvátal, který letos v červenci ze zištných důvodů ubodal v Polné na Vysočině nožem 59letého taxikáře, stráví 17 a půl roku ve věznici. O trestu pro mladíka, který v minulosti mimo jiné třikrát přepadl benzinovou pumpu, informoval soudce Krajského soudu v Brně Daniel Plšek. PODÍVEJTE SE NA REPORTÁŽ O BRUTÁLNÍ VRAŽDĚ TAXIKÁŘE!

Číst dál...

Už sedm osob v letošním roce vykázali kvůli domácímu násilí policisté na Jihlavsku

znasilneniObětí domácího násilí jsou většinou ženy. I na Jihlavsku se policisté v letošním roce zabývali několika útoky, kdy muž napadl svoji manželku či přítelkyni. Mnohdy oběť domácího násilí otálí s oznámením útoků. V těchto případech by měli pomoci přátelé a příbuzní oběti a napadání oznámit. Útoky agresora se většinou časem zintenzivňují a napadení pěstmi a kopanci může velmi rychle vystřídat nebezpečnější napadení zbraní nejčastěji nožem.

Číst dál...

S Rádiem Jihlava zažijete Den plný radosti

radio_jihlava_logoRádio Jihlava během celého roku dělá radost svými dárky všem těm, kteří s ním soutěží. Ve vánočním čase se ale Rádio Jihlava rozhodlo myslet i na ostatní, na ty nejmenší i na seniory. Z řad moderátorů tedy vzešla myšlenka uspořádat Den plný radosti i pro ně.

Číst dál...

Nový porodní sál a nemocniční pokoje má k dispozici jihlavská vysoká škola

nemoc_pokoj_luzko2Zbrusu nové odborné učebny pro studentky studijního programu Ošetřovatelství byly uvedeny do provozu v budově Vysoké školy polytechnické v Jihlavě. Porodní sál a dva nemocniční pokoje s nejmodernějším vybavením simulují prostředí zdravotnického zařízení, které čeká absolventky studijního oboru Porodní asistentka a Všeobecná sestra po ukončení studia. 

Číst dál...

VIDEO: Genetickou analýzu kosterních ostatků nalezených u Dobronína zajistí Kriminalistický ústav Praha

Kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina předají veškeré kosterní ostatky, které byly letos v srpnu vyzvednuty z masového hrobu v lokalitě zvaná Budínka u obce Dobronín na Jihlavsku, do Kriminalistického ústavu Praha. PODÍVEJTE SE NA VIDEA O NALEZENÍ MÍSTA HROMADNÉHO HROBU NA JIHLAVSKU!

Číst dál...

REKLAMA