OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V době předvánočních nákupů zvyšují policisté v ulicích své počty

policie_auto3Blíží se čas vánočních svátku a tato doba s sebou tradičně přináší také zvýšený počet lidí nakupujících v prodejnách a obchodních domech, pohybujících se v ulicích a rovněž tak zvýšenou hustotu provozu na komunikacích a počet zaparkovaných vozidel. Této situace každoročně využívají také pachatelé. Dochází ke krádežím a vloupáním do vozidel.

Číst dál...

Nehodovost na silnicích Jihlavska oproti loňskému roku vzrostla

dopravni_nehoda_zima„V zimních měsících riziko vzniku dopravní nehody stoupá. Zvláště v současné době, kdy jsou vozovky pokryté uježděnou, čerstvě napadlou nebo rozježděnou vrstvou sněhu, mnohdy namrzlé, zledovatělé nebo se sněhovými jazyky je nutné snížit rychlost a dbát zvýšené opatrnosti“ říká vedoucí Dopravního inspektorátu Jihlava npor. Radek Hamža.

Číst dál...

Společnost PSJ slaví 20. narozeniny

psj_stavbaAkciová společnost PSJ, přední česká stavební firma, oslavila kulaté 20. narozeniny. Od svého založení dosáhly společnosti Skupiny PSJ celkového obratu z realizovaných staveb přesahujícího 60 miliard korun. Od roku 1990 až po současnost otiskla PSJ stavební stopu na pěti kontinentech a v pětadvaceti zemích celého světa. PSJ zaměstnává celkem 770 pracovníků, z toho 170 pracovníků dělnických profesí.

Číst dál...

Práce na jihlavském projektu Dolina intenzivně pokračují

Dolina_radovy_dum_exterier_02Společnost Bouwfonds intenzivně pokračuje ve výstavbě poslední fáze rozsáhlého rezidenčního projektu Dolina v Jihlavě. Již bylo postaveno prvních 8 řadových rodinných domů a zahájena výstavba dalších 10 domů a jednoho dvojdomu. Projekt Dolina, v rámci kterého v Jihlavě za posledních 15 let vyrostlo téměř 700 jednotek pro bydlení, tak úspěšně postupuje k cíli.

Číst dál...

Jihlavský magistrát přidává úřední den na řidičáky

vymena_ridicakuMagistrát města Jihlavy, odbor dopravy, vychází vstříc řidičům, kteří odkládali nutnou výměnu řidičských průkazů. Od 2. prosince do konce roku 2010 odbor přidává jeden úřední den – čtvrtek. Úřední hodiny budou od 8.00 do 16.00. Standardní úřední dny jsou pondělí a středa (8.00 – 17.00) a pátek (8.00 – 11.00). Čtvrtek jako úřední den navíc platí pouze pro registr řidičů, netýká se registru vozidel ani jiných oddělení.

Číst dál...

BAČKOVSKÝ: Jsem rád, že mým nástupcem je člověk, který stál při budování kraje po mém boku

josef_backovsky_ikoPoslední listopadový den ukončil po dlouhých 31 letech a 90 dnech služební poměr u Policie České republiky plk. Mgr. Josef Bačkovský. Odchází poté, kdy se mu podařilo vybudovat a nastartovat tím správným směrem krajské policejní ředitelství na Vysočině. Odchází ale také v době, kdy před vedením všech policejních útvarů v celé České republice stojí nutnost razantních ekonomických opatření.

Číst dál...

REKLAMA