OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Stezka od Zoo Jihlava do sídliště Březinky je otevřena

cyklostezka-jihlava_ikonaAsi dvě desítky cyklistů se přijely podívat a vyzkoušet jízdu po nové jihlavské cyklostezce. Ve čtvrtek (4. listopadu) odpoledne ji oficiálně otevřeli primátor Jihlavy Jaroslav Vymazal a Miloslav Pytlík, ředitel jihlavského závodu společnosti Colas, která stavbu dodávala. Už před oficiálním otevřením Jihlaváci začali zpevněný povrch stezky užívat, pro pěší a cyklisty je to nejkratší spojnice mezi centrem a největším sídlištěm Jihlavy.

Číst dál...

Přinášíme vám komentář PSJ, a.s., k výpovědi nájemní smlouvy s FC Vysočina ze strany Jihlavy

jihlava_stadionMěsto Jihlava s účinností od 23. září vypověděla nájemní smlouvu s FC Vysočina. Je s podivem, že jihlavský magistrát k tomuto kroku přistoupil v době, kdy se klubu po změně akcionářské struktury daří stabilizovat svoji ekonomickou situaci, hospodařit v kladných číslech a bojovat o postup do nejvyšší soutěže Gambrinus ligy.

Číst dál...

Jihlava nechce odchod FC Vysočina ze stadionu v Jiráskově ulici

jihlava_stadionV posledních dnech média publikují téma výpovědi města Jihlavy fotbalovému klubu FC Vysočina ze stadionu v Jiráskově ulici (majetek města Jihlavy). Město Jihlava tímto ujišťuje, že výpověď není snahou města jakkoliv poškozovat aktivity klubu FC Vysočina, město Jihlava má zájem na pokračování smluvního vztahu s klubem.

Číst dál...

REKLAMA