OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Policisté našli svého kolegu mrtvého, pravděpodobně se zastřelil

policie_V úterý 2. listopadu po půl deváté přijali policisté oznámení o nalezení vozidla v lese na Třebíčsku. V automobilu se nacházel mrtvý muž. Na místo vyjeli policisté a kriminalisté Územního odboru Třebíč. Na místě zjistili, že se jedná o vozidlo patřící pohřešovanému policistovi. V mrtvém muži byl následně ztotožněn pohřešovaný příslušník Policie České republiky.

Číst dál...

Včelař si zapálil včelín

pozar_vcelin_ikonaV neděli 31. října 2010 přijalo po třetí hodině odpoledne Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru kůlny v obci Čížov na Jihlavsku. K události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Jihlava společně s jednotkou sboru dobrovolných hasičů ze Stonařova.

Číst dál...

Staňte se první Miss internet FC Vysočina

fc_vysocina_miss_internetKaždý fotbalový klub disponuje řadou sympatických fanynek a výjimkou jistě nebude ani FC Vysočina Jihlava. Rozhodli jsme se proto zorganizovat I. ročník soutěže „Miss internet FC Vysočina“, do které se bude moci přihlásit každá fanynka FC Vysočina od dovršených patnácti let.

Číst dál...

Jihlavská dermatovenerologie se prezentovala ve světě

jihlavska_dermatovenerologieNa začátku října se ve švédském Göteborgu konal 19. kongres EADV (European Academy of Dermatovenereology), největší vzdělávací akce dermatovenerologů z celého světa. Za kraj Vysočina se jej účastnila MUDr. Zuzana Nevoralová, lékařka kožního oddělení Nemocnice Jihlava.

Číst dál...

REKLAMA