OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Při střetu dvou aut u Jihlavy zemřela žena

dopravni_nehodaČtyřicetiletá řidička zemřela při nehodě v pátek ráno na silnici mezi Jihlavou a Havlíčkovým Brodem. Její vůz dostal smyk a srazil se s protijedoucí dodávkou, řekla agentuře Mediafax policejní mluvčí Jana Kroutilová.

Číst dál...

Jugendcamp na Vysočině se vyvedl i díky krátkému návratu do historie

jugendcamp02V rámci spolupráce Vysočiny a Dolního Rakouska fungují mezi oběma partnerskými regiony výměnné pobyty „Jugendcamp“. Letos v létě do Rakouska vycestovali díky těmto pobytům vítězové jazykové olympiády a nyní tři říjnové dny strávili studenti z jedné střední školy stavební z Dolního Rakouska na Vysočině.

Číst dál...

AKTUÁLNĚ: Prezident Klaus udělil milost bývalé ředitelce hospicové péče Ivě Kondýskové

Osmi lidem udělil ve středu prezident Václav Klaus milost. Amnestie se dočkala taktéž Iva Kondýsková, která byla odsouzená za to, že podala silnější utišující lék těžce nemocné, informoval mluvčí Hradu Radim Ochvat. Prezident ve většině případů přihlédl k humanitárním důvodům. PŘIPOMEŇTE SI PŘÍPAD IVY KONDÝSKOVÉ VE VIDEÍCH UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

V Jihlavě bude aukční dům Dorotheum vybírat věci do aukcí

jihlava_ikona_01Znalci aukčního domu Dorotheum budou v Jihlavě 2. a 3. listopadu v hotelu Gustav Mahler přijímat předměty do aukcí. Experti zájemcům o prodej poradí, zda je vhodné nabízené předměty zařadit do dražby, sdělila v úterý Mediafaxu Evženie Belanová z mediálního zastoupení aukčního domu.

Číst dál...

VOLBY 2010: Exhejtman Vystrčil jde do Senátu

volby_02Bývalý hejtman Vysočiny Miloš Vystrčil dnes zvítězil ve druhém kole senátních voleb a stane se senátorem za obvod Jihlava. Vystrčil jako kandidát ODS porazil ve druhém kole Vratislava Výborného, který kandidoval za ČSSD. Vystrčil získal ve druhém kole téměř šedesát procent.

Číst dál...

REKLAMA