OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Kamenici u Jihlavy hořely kabiny fotbalistů

ohen_02Ve středu 13. října 2010 v šest hodin odpoledne přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru na fotbalovém hřišti v Kamenici u Jihlavy. K události vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Jihlava společně s jednotkami sborů dobrovolných hasičů z Kamenice u Jihlavy a Luk nad Jihlavou.

Číst dál...

Biojarmark v Jihlavě se vydařil

biojarmark_V sobotu 9. října 2010 proběhl v parku na náměstí Svobody v Jihlavě další ročník oblíbeného biojarmarku, který organizuje NATURAL CENTRUM a Ekoinfocentrum. Krásné počasí a téměř dvě tisícovky spokojených návštěvníků, to je vizitka sobotní akce, která si už vybudovala v Jihlavě svoji tradici.

Číst dál...

V jihlavské psychiatrické léčebně zaučují mladé zdravotníky

psychiatricka_lecebna_jihlavaZájem o zdravotnické praxe v Psychiatrické léčebně v Jihlavě ze strany středních, vyšších odborných škol a vysokých škol neustále narůstají. Školy totiž chtějí nabídnout svým studentům i zkušenosti z oboru psychiatrie, který má oproti ostatním medicínským oborům svá specifika. V letošním školním roce v jihlavské léčebně opět absolvují stáže desítky studentů z oborů zdravotnický asistent, všeobecná sestra a sociální pracovník.

Číst dál...

REKLAMA