OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V jihlavské psychiatrické léčebně zaučují mladé zdravotníky

psychiatricka_lecebna_jihlavaZájem o zdravotnické praxe v Psychiatrické léčebně v Jihlavě ze strany středních, vyšších odborných škol a vysokých škol neustále narůstají. Školy totiž chtějí nabídnout svým studentům i zkušenosti z oboru psychiatrie, který má oproti ostatním medicínským oborům svá specifika. V letošním školním roce v jihlavské léčebně opět absolvují stáže desítky studentů z oborů zdravotnický asistent, všeobecná sestra a sociální pracovník.

Číst dál...

Hasiči v Jihlavě – Pístově mají větší zbrojnici

2010-10-06_hasicarnaPistov_ikonaDobrovolní hasiči z Jihlavy - Pístova se konečně dočkali dlouho očekávané přístavby hasičské zbrojnice. Přestižením pásky ji slavnostně otevřeli primátor města Jaroslav Vymazal a náměstek primátora Josef Kodet za přítomnosti pístovských hasičů a veřejnosti.

Číst dál...

Na Jihlavsku přibylo oproti loňskému roku dopravních nehod

dopravni_nehodaV letošním roce šetří policisté na Jihlavsku 330 dopravních nehod. Ve stejném období loňského roku jich bylo 204. V letošním roce při nehodách zemřelo již 10 osob, z toho byly dvě děti. V loňském roce přišlo za stejné období při dopravních nehodách o život pět osob a v roce 2008 devět.

Číst dál...

REKLAMA