OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Jihlavská PSJ bude stavět doky ve Vietnamu

psj_stavbaJihlavská stavební společnost PSJ uzavřela kontrakt za sto milionů dolarů na výstavbu doků ve Vietnamu. Informuje o tom středeční vydání deníku E15. „Jde o doky pro opravu lodí, které budeme rozšiřovat. Práce mají začít od července či srpna příštího roku, nyní čekáme na splnění všech podmínek z vietnamské strany,“ řekl deníku ředitel pro export PSJ Jaroslav Jirkovský.

Číst dál...

Chaloupky oslaví Den stromů místo Dne nábytku

den_stromu_chaloupkyStředisko Chaloupky u Kněžic se rozhodli oslavit říjnový Den stromů netradičně. Ten letošní totiž bude patřit nábytku. Pořadatelé si na v neděli 10. října připravili spoustu nábytkářských atrakcí pro dospělé i děti.

Číst dál...

Požár v Jihlavě vyhnal obyvatele domu

Resize_of_PA031956V neděli 3. října 2010 ve 13:40 hod přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru v bytě na Královském vršku v Jihlavě. K požáru vyjely tři jednotky profesionálních a dobrovolných hasičů.

Číst dál...

Jihlava nabídla pomoc lidem po požáru

hasic_01V neděli v odpoledních hodinách došlo k požáru v bytě panelového domu na sídlišti Královský vršek. Požár vzniknul pravděpodobně od elektroinstalace. Po schodišti bylo evakuováno 15 lidí, výšková technika nebyla potřeba. Škoda je odhadnuta na 50 tisíc korun.

Číst dál...

Jihlavské základní a mateřské školy dostanou od města kompostéry

komposterJihlavské mateřské a základních školy chtějí rozšířit výchovu dětí k zodpovědnému nakládání s odpady. K tomu patří i správná likvidace biologicky rozložitelného odpadu, proto zástupci několika školských zařízení pořádali město o dar – kompostéry. Radní této žádosti rádi vyhověli, 50 kompostérů je nyní k dispozici jihlavským školám.

Číst dál...

Kniha hříchů pohlídá termíny

jihlava_namestiMagistrát města Jihlavy připravuje ke spuštění tzv. Knihu hříchů, což je nový elektronický systém hlášení závad na čistotě, zeleni či dopravním značení ve městě. Měsíčně úřad zaznamená a řeší 60 až 100 takových podnětů.

Číst dál...

REKLAMA