OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Jihlava si připomněla srpnové události roku 1968

2010-08-20_plocek_160aPoložením květin k pamětní desce Evžena Plocka si Jihlava připomněla vstup vojsk Varšavské smlouvy do Československa v noci z 20. na 21. srpna 1968 a následnou okupaci země. Na pietním místě květiny položili primátor Jaroslav Vymazal a náměstkyně primátora Irena Wagnerová.

Číst dál...

Konzul Ukrajiny navštívil Jihlavu

2010-08-16_Asman_016aKonzul Ukrajiny v Brně Jaroslav Asman navštívil Jihlavu. Na radnici ho přijal primátor Jaroslav Vymazal a náměstkyně primátora Irena Wagnerová. Tématem schůzky bylo uvažované partnerství mezi ukrajinským městem Užhorod a Jihlavou.

Číst dál...

Jihlava rozšiřuje zoo – začala stavba Centra environmentální výchovy

rozvoj_zoo_jihlava_1Slavnostním poklepáním základního kamene ve čtvrtek oficiálně začala stavba Centra environmentální výchovy (CEV) v areálu jihlavské zoologické zahrady. V objektu CEV, který vyroste v těsném sousedství vedle hlavního vchodu do areálu, bude přednáškový sál pro šedesát lidí, terária a akvária zabudovaná do stěn, chovatelská místnost se zvířaty, knihovna a učebny, z nichž jedna bude svým vzhledem připomínat pirátskou loď a druhá jihoamerickou jeskyni.

Číst dál...

REKLAMA