OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Areál letního kina v parku Heulos v Jihlavě je opět otevřený

park_heulos_jihlavaRozsáhlou proměnou prošel areál letního kina a jeho okolí v jihlavském lesoparku Heulos. „Cílem investice bylo vytvořit klidovou zónu s dětským hřištěm a odpočinkovou zónou pro rodiče s dětmi - s prolézačkami, horolezeckou stěnou, pružinovými houpačkami, pískovištěm a zpevněnou plochou pro jízdu na kolečkových bruslích a kolech,“ popsal jednu z oblastí rozsáhlé akce „Revitalizace části parku Malý Heulos“ primátor Jihlavy Jaroslav Vymazal.

Číst dál...

Pístovští hasiči se dočkají nové přístavby zbrojnice

zborjnice_pistov_1Dobrovolní hasiči z Jihlavy - Pístova se konečně dočkají dlouho očekávané přístavby hasičské zbrojnice. Přístavba zahrnuje nový hlavní vstup, sociální zařízení, příruční sklad pro hasičský materiál a v rámci stavebních prací bude provedena i oprava stávající garáže.

Číst dál...

Hřiště v Antonínově Dole už slouží malým fotbalistům

ant_dul-otevreni_021Tradiční přestřižením pásky a přátelským zápasem přípravek Jihlavy a Humpolce ročníku 2002 dnes bylo otevřeno nové travnaté hřiště v Antonínově Dole u Jihlavy! Na místě původního travnatého hřiště je nyní zejména žákovským týmům FC Vysočina k dispozici perfektní travnatá plocha s automatickým zavlažováním.

Číst dál...

Jihlava si připomněla srpnové události roku 1968

2010-08-20_plocek_160aPoložením květin k pamětní desce Evžena Plocka si Jihlava připomněla vstup vojsk Varšavské smlouvy do Československa v noci z 20. na 21. srpna 1968 a následnou okupaci země. Na pietním místě květiny položili primátor Jaroslav Vymazal a náměstkyně primátora Irena Wagnerová.

Číst dál...

REKLAMA