OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

V Jihlavě poradí lékaři pacientům s lupénkou

Onemocnění, kterým trpí zhruba dvě procenta populace a postihuje stejně ženy, jako muže. Nejčastějším projevem je olupování zarudlé pokožky, neboť ta se obměňuje až sedmkrát častěji než normálně. Jde o lupénku neboli psoriázu. Setkání nejenom pacientů je naplánované v Jihlavě.

Číst dál...

Profesionálním sportovcem by Milan Selinger být nechtěl

Milan Selinger je amatérský sportovec, který se věnuje silovému trojboji se specializací na bench-press. Také jej lze titulovat jako vicemistra Evropy v bench-pressu v kategorii mužů do 105 kilogramů nebo mistra České republiky v bench-pressu v kategorii do 105 kilogramů v letech 2012 a 2013. Náleží mu i takzvaný zlatý hattrick z letošních jarních soutěží, kdy se stal dokonce trojnásobným mistrem republiky. Přestože takové úspěchy vyžadují mnoho úsilí a času stráveného v posilovně, našel si Milan Selinger chvíli, aby zodpověděl otázky Jaroslava Drahoše.

Číst dál...

Olga Lounová svou nadaci představila v Jihlavě

V sobotu navštívila Jihlavu zpěvačka a herečka Olga Lounová, která je mimo jiné zakladatelkou Nadačního fondu GRÁCIE. Právě o ní si povídala se čtenářem webu i-Vysočina.cz Jaroslavem Drahošem, který nám rozhovor zaslal do redakce k uveřejnění.

Číst dál...

VIDEO: Tisková konference náměstka primátora Kaliny ke sdělení trestního stíhání

Náměstek primátora Jihlavy Jaromír Kalina se v pondělí dopoledne vyjádřil k trestnímu stíhání, které proti něku zahájila minulý týden policie. Na základě podaného oznámení si policie předvolala některé úředníky a politiky z jihlavské radnice k podání úředního vysvětlení. TISKOVOU KONFERENCI JSME ŽIVĚ VYSÍLALI TAKÉ NA NAŠEM FACEBOOKU.

Číst dál...

REKLAMA