hodina_hObčanské sdružení Hodina H i letos připravilo dvě tradiční akce. První akcí je Svátek sousedů, který se letos bude konat 28. května v Centru neformální výchovy a vzdělávání a Informačním centru pro mládež Pelhřimov Hodiny H.svatek-sousedu-2011
Při příležitosti Svátku sousedů se můžete těšit na den otevřených dveří Centra neformální výchovy a vzdělávání, poradenství, kino pro nejmenší, kreativní aktivity, informace o volnočasových aktivitách, o mezinárodní spolupráci, prezentaci Evropské dobrovolné služby, ochutnávku evropských specialit, malování na obličej, bleší trh, kavárničku ve dvoře, výstavu fotek dobrovolníků a hlavně přátelskou sousedskou atmosféru. Pokud se chcete o něco podělit se sousedy, známými i neznámými, ať je to pochoutka či „nějaký um“, od pletení po jógu, kontaktujte nás a program bude o to bohatší.


region_tanci

Druhá akce Region tančí je plná tance. Region tančí je tradiční akcí na Vysočině. Na nesoutěžní taneční přehlídku se přijďte podívat v pátek 3. června od 13 hodin do Kulturního domu Máj v Pelhřimově. Samozřejmě i letos chystáme vystoupení celebrity. Těšíme se na Vás!