OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Dny pro seniory, které se v minulém týdnu konaly na všech pobočkách Senior Pointů na Vysočině, zakončila páteční Seniorská miniolympiáda. Do Havlíčkova Brodu přijelo poměřit síly ve sportovně-společenských disciplinách celkem deset seniorských týmů z celého kraje. A své zastoupení měl i Pelhřimov. Tamní Senior Point Hodiny H vyslal týmy dokonce dva.

 

REKLAMA

Foto: archiv Hodiny H

Na slavnostním zahájení Seniorské miniolympiády se sešlo celkem deset pětičlenných družstev včetně jejich doprovodu a celý organizační tým, který tvořili pracovníci havlíčkobrodského Senior Pointu a studenti Obchodní akademie a Hotelové školy Havlíčkův Brod. Studenti 2. ročníku se na své domácí půdě, kterou olympiádě propůjčili, stali nejenom organizátory, ale i rozhodčími jednotlivých disciplín. Šipky, kuželky, hod na plechovky, slalom a stavění pyramidy z kelímků, to vše museli zvládnout jednotliví členové týmů s co největším počtem bodů či v co nejkratším čase. Na hladký průběh sportovního klání dohlížela hlavní organizátorka a rozhodčí olympiády Ilona Loužecká, kontaktní pracovnice Senior Pointu Havlíčkův Brod. „Jsem ráda, že bylo možné za podpory kraje letošní ročník rozšířit i o další týmy z ostatních Senior Pointů v kraji. Od seniorů jsem zaznamenala velice kladné odezvy a již nyní se těší na další ročník,“ zhodnotila akci Ilona Loužecká.

Podtrženo, sečteno, ve 14 hodin bylo vše připraveno ke slavnostnímu vyhlášení. Oceněny byly všechny zúčastněné týmy, poháry a medaile předali zástupci kraje prvním třem nejlepším. „Pelhřimovská reprezentace vybojovala krásné 6. a 9. místo, a paní Zíková z pelhřimovského týmu ‚seňoritas klub’ dokonce získala pohár pro nejlepšího jednotlivce za celou miniolympiádu. Všem moc gratulujeme a těšíme se na další ročník, protože nám hned začíná ‚olympijská příprava’,“ uzavřela za Hodinu H Eva Havlíčková.

REKLAMA