OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Pracovníci odboru dopravy a komunálních služeb třebíčského městského úřadu informují, že od soboty 27. srpna od 7 hodin do neděle 28. srpna do 20 hodin bude ve městě prováděna montáž provizorního kruhového objezdu a úprava dopravního značení na silnici v křižovatce ulic Hrotovická a Kosmákova.

hrotovicka provizorni kruhovy objezd trebic RADNICE 1

REKLAMA

„K této úpravě přistupujeme proto, že tady v dopravních špičkách dochází ke zdržování výjezdu autobusů městské autobusové dopravy z Kosmákovy ulice. Očekáváme, že kruhový objezd zde zajistí plynulejší provoz,“ popsal důvody změn místostarosta Vladimír Malý.

hrotovicka provizorni kruhovy objezd trebic RADNICE 2

Po dobu prací bude úplně uzavřena silnice v úseku od křižovatky ulic Hrotovická a Kosmákova po křižovatku ulic Hrotovická a Sportovní. Řidiči osobních aut budou uzavírku objíždět ulicemi Spojovací, Znojemská a Nádražní. Oficiální objížďka pro auta s výškou nad tři metry povede přes Číměř a Vladislav.

hrotovicka provizorni kruhovy objezd trebic RADNICE 3

Foto: archiv městského úřadu

„Cena provizorního kruhového objezdu se pohybuje kolem 150 tisíc korun. Z bezpečnostních důvodů musí být použity certifikované výrobky, schválené Policií ČR. Nejdražšími položkami jsou plastové červenobílé obrubníky,“ doplnila mluvčí třebíčské radnice Irini Martakidisová.

REKLAMA