OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

handicapNa Třebíčsku, ale i na celé Vysočině žijí handicapovaní lidé, kteří chtějí sportovat, ale neumožňuje jim to finanční a materiální zázemí. Třebíčské sdružení FOR JANE se proto rozhodlo, že každý rok jednomu z nich pomůže. Nyní hledá ty, kteří o to stojí.
   
„Chceme lidem pomáhat zpět do života bez překážek. Letos jsme pomohli Janě Hanové, která potřebovala lepší vozík, aby se jí neničila páteř a byla více mobilní. V pomoci pokračujeme a hledáme finance na speciálně upravené auto. A teď hledáme dalšího člověka, kterému bychom velmi rádi příští rok pomohli,“ říká Tomáš Vostál ze sdružení a dodává, že se na sdružení se mohou lidé obracet už nyní. Navíc na webových stránkách sdružení (www.forjane.cz) je formulář, který může kdokoliv vyplnit a tím dát tip na někoho s handicapem, kdo potřebuje peníze, aby se mohl v rámci svých možnosti opět aktivně účastnit života.

Komise složená ze zakladatelů občanského sdružení a partnerů, kterými jsou reprezentační trenér sledge hokejistů Tomáš Zelenka, gólman a držitel Zlaté hokejky 2010 Tomáš Vokoun a ortoped Miroslav Lisý z třebíčské nemocnice, vybere jednoho nebo více žadatelů, kteří budou čerpat z výtěžků každoročně konaných charitativních akcí.
REKLAMA