OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Židovskou čtvrť v Třebíči na dva týdny obsadí filmaři

Česká televize bude v Třebíči točit film režiséra Jiřího Svobody s pracovním názvem Zádušní oběť. Jeho děj se odehrává kolem roku 1915. Ve dnech natáčení, které je naplánované od 1. do 13. prosince, bude dopravu a chodce v židovské čtvrti usměrňovat městská policie, průjezd i průchod bude umožněn s určitým časovým omezením, podle natáčení jednotlivých záběrů.

Číst dál...

V Alternátoru vyroste les. Ukáže využití biomasy

V Ekotechnickém centru Alternátor, které se nachází v prostorách bývalé třebíčské Baťovy továrny, se návštěvníci budou moci brzo projít lesem. Ovšem ne tak ledajakým – tento „vyroste“ přímo v budově Alternátoru a poslouží jako názorná edukační pomůcka.

Číst dál...

Třebíčané vybrali deset problémů města

Na každoročním třebíčském Fóru Zdravého města se mohou účastníci vyjádřit k jakémukoliv problému či oblasti, která je z jejich pohledu problematická a měla by se řešit. Setkání je otevřené všem. Mladým, seniorům i rodinám s dětmi. Na akci jsou zváni nejen zástupci veřejné správy, neziskového a podnikatelského sektoru, vzdělávacích a odborných institucí či zastupitelé, ale především široká veřejnost.

Číst dál...

Další školy i stacionář ušetří za topení. Zateplování skončilo

Město Třebíč v pondělí předalo k užívání nově zateplené budovy. Jedná se o pět školek, denní stacionář a dům s pečovatelskou službou. Slavnostnímu předání byly přítomni jak ředitelé jednotlivých institucí, tak zástupci zhotovitelských firem. Všechny budovy mají zateplené obvodové zdi a střechy i novou hydroizolaci a hromosvody.

Číst dál...

REKLAMA