OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Třebíčské školy se utkají o pohár

Ve dnech 19.–23. září se v Třebíči koná olympiáda základních škol a víceletých gymnázií. Soutěžit se bude ve čtyřech věkových kategoriích. První stupeň čekají soutěže v atletice, plavání, přehazované, kopané, tenisu a vybíjené, žáci a žákyně druhého stupně a nižších ročníků víceletých gymnázií se střetnou rovněž v atletice, plavání, tenisu a kopané, navíc pak v beachvolejbalu, florbalu a softbalu.

Číst dál...

O víkendu vyroste v Třebíči malý kruhový objezd

Pracovníci odboru dopravy a komunálních služeb třebíčského městského úřadu informují, že od soboty 27. srpna od 7 hodin do neděle 28. srpna do 20 hodin bude ve městě prováděna montáž provizorního kruhového objezdu a úprava dopravního značení na silnici v křižovatce ulic Hrotovická a Kosmákova.

Číst dál...

Začala uzavírka u Vladislavi. V Třebíči počítají s větším provozem

V rámci stavebních prací při revitalizaci trati Okříšky – Zastávka u Brna zjistila prováděcí firma, že opěrná zeď v úseku mezi zastávkami Vladislav a Vladislav – zastávka je ve špatném technickém stavu. Ten neumožňuje bezpečné zbourání zdi při zachování provozu na souběžné silnici I/23, a proto bylo nevyhnutelné její uzavření.

Číst dál...

Děti Antonína Kaliny zavítaly do Třebíče

U příležitosti slavnostní premiéry českého dokumentárního filmu Děti Antonína Kaliny dorazily do Třebíče z Izraele Naftali Ďuro Fürst a ze Spolkové republiky Německo Pavel Kohn. Oba dnes už staré muže společně s dalšími devíti sty dětmi zachránil v nacistickém koncentračním táboře Buchenwald rodák z Třebíče Antonín Kalina.

Číst dál...

REKLAMA