OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

policie_svetloPolicisté z Dálničního oddělení ve Velkém Beranově hledají důležitého svědka, který by jim mohl pomoci objasnit trestný čin a dopadnout jeho pachatele. Případ se odehrál v pátek 22. dubna 2011 ve 12.45 hodin na dálničním odpočívadle na 139. kilometru dálnice D1 ve směru na Brno v prostoru občerstvení Mc Donalds.


Foto_-_1
Neznámý pachatel využil nepozornosti ženy, která byla uvnitř, a odcizil ji volně položenou dámskou koženkovou kabelku bílé barvy s finanční hotovostí, platební kartou a osobními doklady. Žena ponechala kabelku u stolu v době, kdy byla na toaletách. V té době seděl u  stolu ještě její desetiletý syn. 

Foto_-_2
Dosud neustanovený pachatel odloženou kabelku odcizil a poté z občerstvení odešel v doprovodu  dvou žen. Všichni společně pak odjeli s vozidlem tovární značky Rover 75, tmavě šedé barvy a pokračovali po dálnici D1 ve směru jízdy na Brno. Toto vozidlo zastavilo po šesti kilometrech na 145. kilometru dálnice D1 u čerpací stanice Lukoil. Ženy odnesly kabelku se všemi věcmi, kromě finanční hotovosti, na dámské toalety, kde ji odložily. Tam kabelku našla později obsluha benzínové čerpací stanice.

Foto_-_3
Policisté mají k dispozici popis podezřelých osob, které z krádeže podezřívají. Pravděpodobným pachatelem je muž ve věku okolo 50 let. Jde o Evropana, jižanského typu, který má prošedivělé, krátce střižené vlasy, s částečnou pleší, bez vousů a má hubenou postavu. Oblečený byl do černé polokošile s límcem a krátkým rukávem, do černých tesilových kalhot.  Muže doprovázely dvě ženy okolo 25 let věku, měly tmavé černé dlouhé vlasy, svázané do culíku. I tyto ženy byly jižanského typu, štíhlé postavy. Obě ženy měly na sobě světlé riflové kalhoty a přes rameno přehozenou velkou černou dámskou kabelku. Obě ženy měly na sobě černá trička. Jedna z žen měla na sobě černé tričko bez rukávů a přes krk přehozený tmavý šátek. Druhá žena měla na sobě oblečenou tmavou bundu.

Foto_-_5
Pro policisty je důležitý svědek, kterého tímto způsobem hledají. Šetřením bylo totiž zjištěno, že pachatele viděl dosud nezjištěný svědek, který okradenou ženu na místě činu poté, co se vrátila z toalet, upozornil, že její kabelku odcizil výše popsaný muž, doprovázen dvěma ženami. Okradené ženě ale nezanechal žádné informace ke své osobě ani telefonní kontakt na sebe. Svědek hovořil anglickým jazykem a v občerstvení Mc Donalds ho doprovázela žena, která vše překládala.

Foto_-_6
Policie žádá tohoto případného svědka, který celou událost viděl a může tedy identifikovat pachatele, aby se ozval na linku 158 nebo jakoukoliv služebnu Policie ČR.  Rovněž žena, která vše na místě činu překládala, je důležitým svědkem a může ve věci pomoci při odhalování již tak závažného činu, jako je okradení matky, před zraky jejího malého syna.

Foto_-_7
 
REKLAMA