OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Při kontrole honů na Vysočině policisté nezjistili žádné závady

myslivecPolicisté z Odboru služby pro zbraně a bezpečnostní materiál Krajského ředitelství policie kraje Vysočina provedli po celém kraji Vysočina v rámci dohledu nad dodržováním ustanovení zákona o zbraních a zákona o myslivosti celkem 70 kontrol mysliveckých honů. JAK TO NA MYSLIVECKÉM HONU VYPADÁ SE MŮŽETE PODÍVAT VE VIDEU UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

RegionTour 2011: Vysočina bude zvát nejen na rodinnou dovolenou

regiontour_01Na polovinu ledna připravuje kraj Vysočina svou už historicky desátou prezentaci na pravidelném mezinárodním veletrhu turistických možností REGIONTOUR v Brně. S cílem oslovit více rodin s dětmi přichází kraj se zajímavou nabídkou v podobě jednoduché cestovní příručky nazvané Vysočinou hravě.

Číst dál...

AKTUÁLNĚ: Vysočina se připravuje na odchody lékařů

doktor_03_receptHejtman Vysočiny Jiří Běhounek a zástupci krajského odboru zdravotnictví ve středu celé dopoledne jednali s řediteli všech pěti krajských nemocnic o situaci, která by mohla nastat v regionálním zdravotnictví začátkem března 2011 vlivem avizovaného odchodu lékařů. Odchody z nemocnic na Vysočině podložilo svou výpovědí 56% lékařů. Nejvíce v Nemocnici Jihlava. POSLECHNĚTE SI KOMENTÁŘ HEJTMANA JIŘÍHO BĚHOUNKA K CELÉ SITUACI!

Číst dál...

REKLAMA