OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

JOHN NA VYSOČINĚ: Policie našla peníze na benzin do passatů

john_radek-ministr_vnitra_iko_001Dvanáct milionů korun na benzin do superrychlých passatů prý našel v rezervách ministr vnitra Radek John, na dálnice chce nasadit i luxusní limuzíny audi, kterými jezdili policejní šéfové. Šéf resortu vnitra to řekl v pátek během své návštěvy na Vysočině. POSLECHNĚTE SI EXKLUZIVNÍ ROZHOVORY S MINISTREM VNITRA RADKEM JOHNEM A POLICEJNÍM PREZIDENTEM PETREM LESSYM,  KTERÉ POSKYTLI HITRÁDIU VYSOČINA!

Číst dál...

FOTO: Nehoda dvou kamionů komplikovala provoz na dálnici

nehoda_kamiony_104km_07032011_3V pondělí krátce po sedmé hodině ranní přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o střetu dvou kamionů na 104. km dálnice D1 ve směru na Brno. K nehodě vyjela jednotka profesionálních hasičů ze stanice Humpolec.

Číst dál...

VESNICE ROKU: Odstartovalo další kolo této soutěže

vesniceMinisterstvo pro místní rozvoj společně s partnery vyhlásilo už 17. ročník soutěže Vesnice roku. Cílem soutěže Vesnice roku je snaha povzbudit obyvatele venkova k aktivní účasti na rozvoji svého domova, zveřejnit rozmanitost a pestrost uskutečňování programů obnovy vesnic a upozornit širokou veřejnost na význam venkova.

Číst dál...

REKLAMA