OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Vrah Jakuba Šimánka dnes stanul před Krajským soudem v Hradci Králové

novak_simanek_ikonaSlovenský pedofil Antonín Novák dnes stane před královehradeckým soudem. Žaloba Nováka viní z vraždy devítiletého Jakuba Šimánka. Novák měl chlapce loni v květnu nejprve znásilnit a pak zabít. Žaloba žádá pro slovenského pedofila Nováka doživotí. Sám Novák se k vraždě přiznal. Důvod, proč Jakuba zabil byl ten, že se chtěl se vším svěřit rodičům. Soudu se kromě Hany Šimánkově, která v lednu zemřela při nešťastné události na otravu oxidem uhelnatým, nezúčastní ani Hynek Blaško. Ten řekl, že přijde až na konečný rozsudek. A ten má podle všeho padnout už tento pátek. UVNITŘ ČLÁNKU NAJDETE VŠECHNA VIDEA K PŘÍPADU ZAVRAŽDĚNÉHO JAKUBA ŠIMÁNKA.

Číst dál...

Dnes se lidé naposledy rozloučí s Hanou Šimánkovou

Maminka zavražděného Jakuba Šimánka zemřela na otravu plynem. V neděli 25. ledna po 18. hodině jí našel v bytě bez známek života její bratr. Právě dnes se naposledy rodina a známí rozloučí v Havlíčkově Brodě s Hanou Šimánkovou. Maminka znásilněného a následně zavražděného Jakuba už tak nikdy neuslyší rozsudek nad vrahem jejího syna. Celá rodina se nyní připravuje na proces s vrahem jejich syna. Proces se slovenským pedofilem Antonínem Novákem začne u soudu už ve středu 18. února v Hradci Králové. Podle otce zavražděného Jakoubka, Hynka Blaška, má tak slovenský pedofil na svědomí už dva lidské životy. Hana Šimánková byla podle Blaška po smrti syna psychicky na dně.

Číst dál...

Vrah malého Jakuba v pondělí před soud nepůjde! Nemá obhájce

novak_pedofil_ikona_soudSoud v Hradci Králové odročil plánované jednání se slovenským pedofilem Antonínem Novákem, který na začátku loňského května znásilnil a poté zavraždil Jakuba Šimánka. Ve čtvrtek byl totiž předseda trestního senátu požádán obhájcem obžalovaného Nováka JUDr. Oldřichem Vaňkem o odročení hlavního líčení. Obhájce Vaněk svou žádost odůvodnil už déle trvajícími zdravotními problémy. I přes veškerou intenzivní snahu soudu a při respektování práv obžalovaného na řádnou obhajobu se nepodařilo zajistit přítomnost jiného obhájce. Dnešního dne JUDr. Vaněk požádal soud o zproštění povinnosti obhajovat a to rovněž ze zdravotních důvodů. Soud vHradci Králové tak s ohledem na pravidla trestního řízení nezbývá, než zrušit plánované hlavní líčení a rozhodnout o zproštění současného obhájce z povinnosti obhajovat. VÍCE INFORMACÍ NALEZNETE UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

VIDEO: Matku zavražděného Jakuba Šimánka našli mrtvou

jakub_simanek_pohrebMatka zavražděného Jakuba Šimánka už neuslyší rozsudem nad vrahem jejího syna. V neděli po 18. hodině jí našel v bytě bez známek života její bratr. Celá rodina se připravovala na proces s vrahem jejich syna. Proces se slovenským pedofilem Antonínem Novákem začne u soudu v Hradci Králové už začátkem února. Otec zavražděného Jakuba ze smrti matky viní právě slovenského pedofila. Hana Šimánková byla podle Blaška po smrti syna psychicky na dně. Sebevraždu ale vylučuje. PODÍVEJTE SE NA VIDEOROZHOVOR S GENERÁLEM BLAŠKEM KE SMRTI HANY ŠIMÁNKOVÉ.

Číst dál...

Hana Šimánková, maminka zavražděného Jakuba, se podle pitvy otrávila plynem

simankova_mMaminka Jakuba Šimánka, kterého zavraždil pedofil Antonín Novák, se podle výsledků pitvy otrávila plynem. V neděli po 18. hodině jí našel v bytě bez známek života její bratr. Bezvládné tělo jeho sestry Hany leželo u toalety. UVNITŘ ČLÁNKU NALEZNETE VIDEOROZHOVOR S GENERÁLEM BLAŠKEM KE SMRTI HANY ŠIMÁNKOVÉ A VYJÁDŘENÍ HAVLÍČKOBRODSKÉ POLICEJNÍ MLUVČÍ JANY MAZOUROVÉ K PŘÍPADU SMRTI MAMINKY JAKUBA ŠIMÁNKA!

Číst dál...

REKLAMA