OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Vysočinu trápily dopravní nehody

zima_silnice_04Od pondělní páté hodiny ranní do šestnácté hodiny vyjížděli policisté v našem kraji k 52 dopravním nehodám, při kterých bylo sedm osob lehce zraněno. Řidiči osobních i nákladních vozidel bourali na silnicích všech tříd a na celém území kraje. POKUD MÁTE VIDEA A FOTOGRAFIE Z DOPRAVNÍ SITUACE NA VYSOČINĚ, ZASÍLEJTE NÁM JE NA EMAIL Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.! PRVNÍ VIDEO PŘINÁŠÍME UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

Česko zasypal sníh

zima_silnicari_02Až 25 centimetrů nového sněhu napadlo v noci na pondělí na území České republiky, nejvíce hlásí severní Morava. Podle předpovědi meteorologů má sněžení pokračovat, během pondělního dne připadne 5 až 10 dalších centimetrů.

Číst dál...

Lidé na Vysočině se stále více zajímají o regionální produkty

vyrobkyZájem o tématiku regionálních výrobků ze strany občanů je viditelný, povědomí o regionálních produktech, značce a souvisejících akcích se zvyšuje.
Sedm obyvatel Vysočiny z deseti se snaží kupovat potraviny a zemědělské produkty (mléko, sýry, maso, ryby, pečivo, ovoce, zelenina, víno, med apod.) regionálního původu.

Číst dál...

Rakouští novináři a zástupci cestovních kanceláří přijedou poznávat krásy našeho kraje

kraj_vysocina_prirodaPřispěvková organizace VYSOČINA TOURISM ve dnech od 29.11.2010 do 1.12.2010 realizuje pro zájemce z řad rakouských novinářů a zástupců cestovních kanceláří FAM/PRESS TRIP „Krásy Vysočiny a Jihomoravského kraje – Po stopách památek UNESCO“. Poznávací cesta se koná pod záštitou Ing. Tomáše Škaryda, radního kraje Vysočina pro oblast cestovního ruchu a kultury.

Číst dál...

REKLAMA