OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

ČTĚTE PRVNÍ: Kriminalisté odhalili zloděje, vykrádali auta u hřbitovů

policie_Sérii pětatřiceti případů krádeží vloupáním do osobních automobilů na parkovištích především v blízkosti hřbitovů na různých místech ve třech krajích České republiky v uplynulých dnech objasnili kriminalisté z oddělení obecné kriminality Územního odboru Policie České republiky Havlíčkův Brod ve spolupráci s krajskými kriminalisty.

Číst dál...

VIDEO: Smutná historie jakubovských slamáků se opakuje, vandalové je rozkopali po poli

slamaci_jakubov_ikoSmutný pohled se naskytl všem, kteří projížděli po státní silnici I/38 okolo Jakubova. Pasáček s vepříky, kterého postavili místní nadšenci začátkem října, se stal terčem útoku neznámých pachatelů. Ti povalili sochu pasáčka a kompletně zničili jednoho vepříka. PŘINÁŠÍME VÁM REPORTÁŽ ZE ZAČÁTKU ŘÍJNA, JAK VZNIKAL LETOŠNÍ SLAMĚNÝ PASÁČEK S VEPŘI!

Číst dál...

Firmy nevěří svým zaměstnancům, pořizují do aut sledovací zařízení

auto_01Kvůli soukromým jízdám zaměstnanců, kteří k těmto cestám využívají pracovní vozy, přicházejí firmy o statisíce ročně. V souvislosti s ekonomickou krizí, kdy firmy zvažovaly investice a úspory, tak výrazně stoupl zájem o webový dispečink, který v reálném čase přenáší informace o firemním vozidle a automaticky vytváří elektronickou knihu jízd.

Číst dál...

Památky Vysočiny opět ožijí v období adventu

telc_panorama_z_balonuS koncem měsíce října se uzavřely i prohlídkové trasy památkových objektů NPÚ na Vysočině. V zimních měsících bude možné navštívit jen zámek v Telči, přesněji zámeckou galerii, kde je do 31. 12. 2010 přístupná výstava „Hračky nestárnou“.

Číst dál...

REKLAMA