OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Zřejmě první případ v rámci celé ČR: Hokejový klub HC Dukla Jihlava uhradil náklady policejního zákroku


hokej fanousci_hc_duklaHokejový klub HC Dukla Jihlava uhradil Krajskému ředitelství policie kraje Vysočina náklady spojené se zákrokem policistů při hokejovém derby, které se hrálo v Jihlavě v sobotu 24. září 2011 mezi hokejovými celky HC Dukla Jihlava a Horácká Slávia Třebíč. Na základě dohody mezi představiteli klubu a vedení policie nebudeme zveřejňovat přesnou částku, o kterou se v tomto konkrétním případě jednalo. 

Číst dál...

Kriminalisté odhalili padělatele bankovek

penizeKriminalisté z Odboru hospodářské kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina zahájili trestní stíhání dvou osob, které jsou podezřelé ze spáchání zločinu padělání a pozměnění peněz. Oběma osobám z Pelhřimovska kriminalisté včera sdělili obvinění. V případě prokázání viny jim za tento zločin hrozí trest odnětí svobody v trvání až osmi let. Oba obvinění jsou stíháni na svobodě.

Číst dál...

Mít zimní pneumatiky po celou zimu se vyplatí

zimni vybava_znacka-ikonaPodle nové úpravy zákona musí řidič na vozidle užít v období od 1. listopadu do 31. března zimní pneumatiky, pokud se na vozovce nachází souvislá vrstva sněhu, ledu či námraza nebo vzhledem k povětrnostním podmínkám lze takové jevy předpokládat.

Číst dál...

Lidé z Moravského Krumlova pochodují kvůli Slovanské epopeji na Prahu - prochází Vysočinou

slovanska epopej_003Čtvrtým dnem pokračuje protestní pochod obyvatel Moravského Krumlova do Prahy. Během pondělí pokračuje procesí v cestě z Jihlavy do Pelhřimova. "Dopoledne postavíme infostánek v Třebíči, po poledni budeme vysvětlovat lidem na náměstí v Jihlavě, proč by bylo dobré, aby epopej zůstala na Moravě," řekl starosta města Tomáš Třetina (TOP 09).

Číst dál...

Stavba Vysočiny vyhlašuje 10. ročník

logo stavba_vysociny_2011Tradiční soutěž vstupuje do jubilejního ročníku, ve kterém bude několik inovací a novinek. Poprvé budou vedle staveb z Kraje Vysočina hodnoceny i stavby za jeho hranicemi. Vrací se Řemeslný detail stavby a nově vznikly samostatné kategorie Stavby malého rozsahu (do 6 mil. Kč) a Veřejná prostranství. Ke stálému doprovodnému programu v podobě Studentského projektu přibude Učeň roku.

Číst dál...

REKLAMA