OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Jiří Běhounek: Lékaři kývli na dohodu, jejich rozhodnutí si vážím

jiri_behounek„Dnešní rozhodnutí členů lékařského odborového svazu kývnout na vládní návrh memoranda oceňuji a vítám. Lékaři prokázali velkou míru rozvahy a odpovědnosti vůči svým pacientům a české společnosti. Nyní je na Vládě ČR, jmenovitě na premiérovi Petru Nečasovi, aby usnesením Vlády ČR naplnili svou část memoranda. Je pochopitelné, že čím dříve budou staženy výpovědi lékařů, tím menší rozsah připravovaných útlumových kroků budeme nuceni realizovat,“ uvádí hejtman kraje Vysočina Jiří Běhounek.

Číst dál...

Při středečních nehodách se zranilo čtrnáct lidí

16.2.2011_-_Markvartice1Během prvních dvanácti hodin středečního zasahovali hasiči na Vysočině u šesti dopravních nehod. Při nehodách bylo zraněno celkem čtrnáct osob. Nejvíce se bouralo na Třebíčsku (3 nehody) a Žďársku (2 nehody). U jedné nehody zasahovali hasiči také na Jihlavsku. Havlíčkobrodsko a Pelhřimovsko se obešlo bez dopravních nehod.

Číst dál...

VIDEO: Můžeme čekat už jen dva dny, říká hejtman Jiří Běhounek

jiri_behounek„Jsem informován o předloženém návrhu dohody mezi ministerstvem zdravotnictví a Lékařským odborovým klubem. Chtěl bych věřit, že je to poslední krok k ukončení období nejistoty, ve kterém jsou udržováni všichni, kterých se týká krajské zdravotnictví - pacienti, krajská samospráva i vedení a zaměstnanci nemocnic,“ uvedl v úterý na tiskové konferenci hejtman kraje Vysočina Jiří Běhounek. PŘINÁŠÍME VÁM ZÁZNAM Z ÚTERNÍ TISKOVÉ KONFERENCE KRAJE VYSOČINA!

Číst dál...

REKLAMA