OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kraj Vysočina už rok spolupracuje se společností ELEKTROWIN

kraj_vysocina_logoNa počátku letošního roku uzavřel kraj Vysočina dohodu o spolupráci se společností ELEKTROWIN na realizaci projektu Intenzifikace zpětného odběru elektrozařízení a odděleného sběru elektroodpadu v kraji Vysočina. Výstupem projektu je zkvalitnění nakládání s vysloužilými elektrospotřebiči v kraji a zvýšení informovanosti o zpětném odběru mezi občany.

Číst dál...

S koncem října skončila sezóna na památkách Vysočiny

vstava_Zapomenut_hrdinov_S koncem měsíce října se uzavřely i prohlídkové trasy památek našeho kraje. Jaká byla sezona 2010 na památkách Vysočiny ve správě Národního památkového ústavu? NPÚ pokračoval v loňských úspěšných projektech, jako je například „oživování památek“, aby návštěvníci při každé další návštěvě mohli objevit něco nového.

Číst dál...

Krajské volby slaví desáté narozeniny

volby_02Poprvé v historii České republiky si občané si v pátek na den přesně před deseti lety zvolili své první krajské zastupitele. Kraje sice vznikly už 1. ledna 2000, územní reforma, která rozdělila náš stát na 14 krajů, vstoupila v platnost až po první volbě zástupců krajských samospráv. Za tři krajská volební období v jednacím sále zastupitelstva kraje Vysočina zasedlo 98 zástupců z pěti politických stran a seskupení.

Číst dál...

REKLAMA