OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

EXKLUZIVNĚ: Policie našla Jakuba Šimánka, bohužel mrtvého

pohresovany_chlapecPodle ověřených informací zadržela včera v ranních hodinách policie 43letého cizince a obvinila ho ze zbavení osobní svobody a únosu v případu devítiletého Jakuba Šimánka z Havlíčkova Brodu, který se ztratil na začátku května. V odpoledních hodinách našli pak policisté i mrtvé tělo Jakuba. Podle dosavadních informací byl zabit bezprostředně po únosu. Dnes dopoledne překvalifikovala policie obvinění zbavení svobody a únosu na trestný čin znásilnění a vraždu. Kolem poledne se nám také podařilo získat fotografii místa, kde se tělo Jakuba našlo. TENTO PŘÍPAD NADÁLE SLEDUJEME A PŘINESEME VÁM TY NEJAKTUÁLNĚJŠÍ INFORMACE.

Číst dál...

Popis svědka sedí na muže z Německa

Při pátrání po depohresovany_chlapecvítiletém Jakubu Šimánkovi z Havlíčkova Brodu prověřuje speciálně sestavený tým kriminalistů několik čerstvých tipů. Ty směřují například i do zahraničí.„Před časem potkal Jakub cestou ze školy nějakého muže. Říkal, že mu vůbec nerozuměl, prý mluvil cizí řečí,“ vybavil si otec zmizelého chlapce Hynek Blaško jednu z nedávných příhod.

Číst dál...

Svědek, který by mohl být klíčovým v případu zmizení Jakuba, je zřejmě muž z Německa

Kriminalisté, kteří pátrají po zmizelém devítiletém chlapci, mají několik čerstvých tipů. Otec si vzpomněl, že mu Jakub vyprávěl o muži, který k Jakubovi mluvil,ale ten mu nerozuměl - mluvil cizí řečí. Poté, na základě svědectví jedné ženy, hledají kriminalisté muže, který měl 4. května na krku fotoaparát a byl v parku, kde se nacházel i malý Jakub. Svědek je německé národnosti a jmenuje se Thomas Schwing, který podle policie rozhodně není žádným neviňátkem.
REKLAMA