OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VESNICE ROKU: Odstartovalo další kolo této soutěže

vesniceMinisterstvo pro místní rozvoj společně s partnery vyhlásilo už 17. ročník soutěže Vesnice roku. Cílem soutěže Vesnice roku je snaha povzbudit obyvatele venkova k aktivní účasti na rozvoji svého domova, zveřejnit rozmanitost a pestrost uskutečňování programů obnovy vesnic a upozornit širokou veřejnost na význam venkova.

Číst dál...

Začalo veřejné hlasování v krajské anketě Skutek roku

krajsky_uradLetošní druhý ročník soutěžní ankety Skutek roku se dnešním dnem přehoupl do své aktivní části hlasování.  Veřejnost může vyjádřit uznání aktivní dobrovolné činnosti jednotlivců. O vítězích kategorie právnické osoby rozhodne o něco později odborná porota. Kraj hledá výrazné osobnosti v pěti soutěžních kategoriích: oblast sociálně-zdravotní; kultura a umění; životní prostředí; volný čas dětí a mládeže; poradenství, osvěta a vzdělávání.

Číst dál...

Střední školy bez žáků nepřežijí. Při optimalizaci dostanou šanci

studentiZměny na středních školách jsou především s ohledem na demografický vývoj nevyhnutelné. Nic na tom podle krajského předsedy Jiřího Blažka nezmění ani stovky podpisů na peticích, které v posledních dnech ve velkém podepisují učitelé a studenti po celé Vysočině. Rušení nebo slučování středních škol se týká nejen víceletých gymnázií, ale i škol napříč celým oborovým spektrem.

Číst dál...

I letos se můžete zapojit do velké úklidové akce "Čistá Vysočina"

uklidV letošním roce je připraven už 3. ročník celokrajské aktivity zaměřené na jarní úklid Vysočiny. Prvních ročníků, které byly podpořeny z Revolvingového fondu Ministerstva životního prostředí v rámci projektu „Vysočina 21“, se účastnilo téměř 19 tisíc osob a sebralo se zhruba 90 tun odpadků.

Číst dál...

REKLAMA