OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Silnice na Vysočině začínají namrzat, některé úseky jsou kvůli nehodám neprůjezdné

dopravni_nehoda_zimaBěhem jediné hodiny se staly na Jihlavsku a Havlíčkobrodsku čtyři nehody osobních aut. Dálnice D1 je v současné době mokrá, místy na ní leží uježděný sníh. V obci Šlapanov na Havlíčkobrodsku havaroval krátce po poledni kamion, ze kterého se vysypal na komunikaci náklad. Místo havárie je v současné době pro nákladní vozidla neprůjezdné, řidiči osobních aut musejí úsekem projíždět se zvýšenou opatrností.

Číst dál...

Hejtman Jiří Běhounek: Vzniká Asociace krajských nemocnic

jiri_behounekV pátek odpoledne byla podána žádost o zápis do registru zájmových sdružení právnických osob a dobrovolných svazků obcí nová Asociace krajských nemocnic. Její vznik na návrh hejtmanů a předsedy zdravotní komise AKČR Jiřího Běhounka podpořila vedení všech krajů.

Číst dál...

CCS: Benzin na Vysočině mírně zdražil, s cenou nahoru šla i nafta

benzin_02Na Vysočině se ceny pohonných hmot v uplynulém týdnu zvýšily, litr naturalu je za 31,63 Kč. Vyplývá to z pondělní statistiky společnosti CCS. Nejprodávanější benzin Natural 95 v kraji zdražil o osm haléřů a prodává se za 31,63 koruny za litr. V celé ČR jeho cena vzrostla v průměru o 21 haléřů na 31,59 koruny za litr.

Číst dál...

Kriminalisté odhalili gang zlodějů

ZR-539-2010-Mu-orig_046Kriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina odhalili dobře organizovaný šestičlenný gang zlodějů. Šestice mužů cizí státní příslušnosti ve věku od 24 do 44 roků vykrádala prodejní sklady na území celého kraje Vysočina.

Číst dál...

V soutěži Českých 100 nejlepších letos získala Vysočina ocenění na dynamický růst

kraj_vysocina_logoDo rodiny úspěšných firem, institucí, ale i výrazných tvůrčích osobností se v letošním roce zařadil kraj Vysočina. V rámci prestižní soutěže Českých 100 nejlepších převzal  29. listopadu 2010 hejtman kraje Vysočina oborovou cenu za dynamický růst. Stejná cena letos připadla i DIAMU, s. p. nebo například Řízení letového provozu České republiky.

Číst dál...

REKLAMA