OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Do konce týdne bude jasné, kolik lékařů na Vysočině zůstane

nemocnice_jihlavaHejtman kraje Vysočina Jiří Běhounek po jednání s vedením pěti krajských nemocnic oznámil, že nastal čas volby jiné formy protestu a prosí lékaře na Vysočině, aby zvážili stažení svých výpovědí a vrátili se pomáhat pacientům v nemocnicích. Ředitelé krajských nemocnic potvrdili, že lékaři mají plnou jistotu možného návratu zpět na stejné místo, ze kterého dali výpověď. UVNITŘ ČLÁNKU MŮŽETE ZHLÉDNOUT ZÁZNAM CELÉ TISKOVÉ KONFERENCE KRAJE K SITUACI V NEMOCNICÍCH.

Číst dál...

SJÍZDNOST SILNIC: Na Vysočině jsou teploty pod nulou, na dálnici dvě nehody

zima_silnice_autoVysočinu v noci na úterý zasáhl silný mráz. Doprava tu ale po ránu proudí bez větších komplikací. Na dálnici D1 došlo ke dvěma drobným nehodám. Noční teploty klesly na Vysočině až k pěti stupňům pod nulou. „Ranní minimum ve dvou metrech bylo -4,6 a v pěti centimetrech nad zemí dokonce -5,1 stupně,“ říká amatérský meteorolog z Jihlavy Petr Janoušek.

Číst dál...

V úterý oslavíme Den pro bezpečnější internet 2011

den_bezpecneho_inetrnetuKaždoročně od roku 2005 se i v ČR počátkem února slaví Den pro bezpečnější internet. Cílem je, aby si zejména mladá generace uvědomovala nutnost bezpečného a zodpovědného užívání on-line technologií. V rámci tohoto dne je organizována na republikové, krajských a místních úrovních řada akcí na podporu bezpečnější práce s internetem. V letošním roce připadá Den bezpečnějšího internetu na úterý 8. února.

Číst dál...

REKLAMA