OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Vysočinu trápily dopravní nehody

zima_silnice_04Od pondělní páté hodiny ranní do šestnácté hodiny vyjížděli policisté v našem kraji k 52 dopravním nehodám, při kterých bylo sedm osob lehce zraněno. Řidiči osobních i nákladních vozidel bourali na silnicích všech tříd a na celém území kraje. POKUD MÁTE VIDEA A FOTOGRAFIE Z DOPRAVNÍ SITUACE NA VYSOČINĚ, ZASÍLEJTE NÁM JE NA EMAIL Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.! PRVNÍ VIDEO PŘINÁŠÍME UVNITŘ ČLÁNKU!

Číst dál...

Česko zasypal sníh

zima_silnicari_02Až 25 centimetrů nového sněhu napadlo v noci na pondělí na území České republiky, nejvíce hlásí severní Morava. Podle předpovědi meteorologů má sněžení pokračovat, během pondělního dne připadne 5 až 10 dalších centimetrů.

Číst dál...

Lidé na Vysočině se stále více zajímají o regionální produkty

vyrobkyZájem o tématiku regionálních výrobků ze strany občanů je viditelný, povědomí o regionálních produktech, značce a souvisejících akcích se zvyšuje.
Sedm obyvatel Vysočiny z deseti se snaží kupovat potraviny a zemědělské produkty (mléko, sýry, maso, ryby, pečivo, ovoce, zelenina, víno, med apod.) regionálního původu.

Číst dál...

Rakouští novináři a zástupci cestovních kanceláří přijedou poznávat krásy našeho kraje

kraj_vysocina_prirodaPřispěvková organizace VYSOČINA TOURISM ve dnech od 29.11.2010 do 1.12.2010 realizuje pro zájemce z řad rakouských novinářů a zástupců cestovních kanceláří FAM/PRESS TRIP „Krásy Vysočiny a Jihomoravského kraje – Po stopách památek UNESCO“. Poznávací cesta se koná pod záštitou Ing. Tomáše Škaryda, radního kraje Vysočina pro oblast cestovního ruchu a kultury.

Číst dál...

Pelhřimov už má vánoční strom, Třebíč o něj přišla

vanocni_stromAdventní období začíná už tuto neděli. Většina měst Vysočiny se proto snaží, aby jejich náměstí do té doby ozdobil vánoční strom. Například Pelhřimov už od úterý zdobí třináctimetrový smrk stříbrný. Naopak Třebíč měla na svém náměstí vztyčit 15 metrů vysokou douglasku tisolistou, jenže ta se při kácení zlomila.

Číst dál...

ČTĚTE PRVNÍ: Kriminalisté odhalili zloděje, vykrádali auta u hřbitovů

policie_Sérii pětatřiceti případů krádeží vloupáním do osobních automobilů na parkovištích především v blízkosti hřbitovů na různých místech ve třech krajích České republiky v uplynulých dnech objasnili kriminalisté z oddělení obecné kriminality Územního odboru Policie České republiky Havlíčkův Brod ve spolupráci s krajskými kriminalisty.

Číst dál...

REKLAMA