OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kraj rozdělí 10 miliónů na zvýšení konkurenceschopnosti podniků

krajsky_uradKrajští zastupitelé 21. června rozhodnou o rozdělení 10 miliónů korun pro malé podniky v kraji Vysočina. Cílem grantového programu Fondu Vysočiny je posílení stability malých podniků, poskytnutím příspěvku na pořízení nových technologií a výrobních prostředků, případně rozšíření výroby a výrobních prostor.

Číst dál...

VIDEO: Na Vysočině je hrozba nákazy klíšťovou encefalitidou druhá nejvyšší v ČR

kliste01Krajská hygienická stanice eviduje na Vysočině zatím čtyři případy onemocnění klíšťovou encefalitidou, dvě jsou z Jihlavska, jedno ze Žďárska a jedno z Třebíčska. Za loňský rok bylo v kraji Vysočina zaznamenáno 75 lidí nakažených klíšťovou encefalitidou. Ta může nakaženému člověku způsobit vážné problémy i následky. VÍCE O KLÍŠŤOVÉ ENCEFALITIDĚ, HROZBĚ NÁKAZY NA VYSOČINĚ, ALE PŘEDEVŠÍM O OCHRANĚ PROTI TOMUTO ONEMOCNĚNÍ PROZRADILA MUDR. ALENA DVOŘÁKOVÁ Z KRAJSKÉ HYGIENICKÉ STANICE!

Číst dál...

VIDEO: Rodinné pasy hledají dětský talent

velikonoce_RP_ikonaÁja hledá Supertalent. Tak se jmenuje soutěž pro děti z kraje Vysočina, které mají talent, věnují se zpěvu, tanci, nebo hrají na hudební nástroj a umí cokoli originálního. To vše pod záštitou Rodinných pasů. Tento systém slev pro rodiny s dětmi rozvíjí v kraji Vysočina svoji činnost již více jak čtyři roky.

Číst dál...

Policisté na Vysočině zkontrolovali během akce TISPOL 1670 vozidel

policie_autoV průběhu celého uplynulého týdne se na území kraje Vysočina konala celorepubliková dopravně bezpečnostní akce TISPOL, která současně probíhala ve všech členských zemích Evropské unie. Policisté se v rámci akce zaměřovali především na kontrolu, zdali řidiči neusedají za volant pod vlivem alkoholu nebo jiné návykové látky.

Číst dál...

Dálnici D1 ve čtvrtek ráno blokovala havárie auta

dalnice_kolonaPolicisté z Dálničního oddělení ve Velkém Beranově vyšetřují dopravní nehodu, ke které došlo dnes ve 4.15 hodin na 152. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu, zhruba 300 metrů za exitem Lhotka. Z dosud nezjištěných příčin zde havarovalo osobní vozidlo značky Audi. Po nehodě zůstalo vozidlo na střeše a blokovalo oba jízdní pruhy.

Číst dál...

POLICIE ŽÁDÁ O POMOC: Muž obviněný z rozsáhlých podvodů je ve vazbě

policie_znakKriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina se obracejí na veřejnost se žádostí o spolupráci. Vyzývají další případné poškozené osoby, které na území celé České republiky podvedl jedenačtyřicetiletý Martin V. z Jihlavska. Ten je od minulého pátku ve vazbě. Kriminalisté žádají, aby se přihlásili další případné poškozené osoby!

Číst dál...

Bouřka na Vysočině lámala stromy

bourka_hasici_stromyBez větších škod se obešla úterní večerní bouřka, která se prohnala přes Vysočinu. Hasiči vyjížděli pouze k několika popadaným stromům, potvrdila agentuře Mediafax mluvčí hasičů kraje Vysočina Petra Musilová.

Číst dál...

REKLAMA