OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Bouřka na Vysočině lámala stromy

bourka_hasici_stromyBez větších škod se obešla úterní večerní bouřka, která se prohnala přes Vysočinu. Hasiči vyjížděli pouze k několika popadaným stromům, potvrdila agentuře Mediafax mluvčí hasičů kraje Vysočina Petra Musilová.

Číst dál...

Raabs spojí se Slavonicemi a Telčí mezinárodní autobusová linka

autobus_mhdVysočina udělala první krok k zavedení nové turistické autobusové linky spojující dolnorakouský Raabs s vysočinkou Telčí a jihočeskými Slavonicemi. Provoz autobusové linky plánují zahájit partneři projektu Vysočina, Jihočeský kraje a Dolní Rakousko už na podzim letošního roku. Minimálně do roku 2014 budou turisté moci linkou jezdit každý pátek, sobotu a neděli.

Číst dál...

Na Vysočině bourala sanitka a také autobus

dopravni_nehoda-sanitaHned dvě dopravní nehody od úterního rána vyšetřují policisté v kraji Vysočina. Při nehodě sanitky se lehce zranil jeden člověk, potvrdila agentuře Mediafax mluvčí policie kraje Vysočina Dana Čírtková.

Číst dál...

Na opravu osmi mostů kraj uvolní téměř 27 miliónů korun

penizeVedení kraje Vysočina musí urychleně řešit havarijní stav tří mostů na silnicích III. tříd a rekonstrukci pěti propustků, jejichž stav by mohl omezit plynulou průjezdnost nebo dokonce vést k uzavření komunikace. „Aby se neprohluboval havarijní stav našich mostů, potřebovali bychom ročně na jejich údržbu a opravy minimálně 140 milionů po dobu 10 let,“ upozorňuje náměstek hejtmana Vysočiny pro oblast dopravy Libor Joukl.

Číst dál...

REKLAMA