OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

VIDEO: Rodinné pasy hledají dětský talent

velikonoce_RP_ikonaÁja hledá Supertalent. Tak se jmenuje soutěž pro děti z kraje Vysočina, které mají talent, věnují se zpěvu, tanci, nebo hrají na hudební nástroj a umí cokoli originálního. To vše pod záštitou Rodinných pasů. Tento systém slev pro rodiny s dětmi rozvíjí v kraji Vysočina svoji činnost již více jak čtyři roky.

Číst dál...

Policisté na Vysočině zkontrolovali během akce TISPOL 1670 vozidel

policie_autoV průběhu celého uplynulého týdne se na území kraje Vysočina konala celorepubliková dopravně bezpečnostní akce TISPOL, která současně probíhala ve všech členských zemích Evropské unie. Policisté se v rámci akce zaměřovali především na kontrolu, zdali řidiči neusedají za volant pod vlivem alkoholu nebo jiné návykové látky.

Číst dál...

Dálnici D1 ve čtvrtek ráno blokovala havárie auta

dalnice_kolonaPolicisté z Dálničního oddělení ve Velkém Beranově vyšetřují dopravní nehodu, ke které došlo dnes ve 4.15 hodin na 152. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu, zhruba 300 metrů za exitem Lhotka. Z dosud nezjištěných příčin zde havarovalo osobní vozidlo značky Audi. Po nehodě zůstalo vozidlo na střeše a blokovalo oba jízdní pruhy.

Číst dál...

POLICIE ŽÁDÁ O POMOC: Muž obviněný z rozsáhlých podvodů je ve vazbě

policie_znakKriminalisté z odboru obecné kriminality Krajského ředitelství policie kraje Vysočina se obracejí na veřejnost se žádostí o spolupráci. Vyzývají další případné poškozené osoby, které na území celé České republiky podvedl jedenačtyřicetiletý Martin V. z Jihlavska. Ten je od minulého pátku ve vazbě. Kriminalisté žádají, aby se přihlásili další případné poškozené osoby!

Číst dál...

Bouřka na Vysočině lámala stromy

bourka_hasici_stromyBez větších škod se obešla úterní večerní bouřka, která se prohnala přes Vysočinu. Hasiči vyjížděli pouze k několika popadaným stromům, potvrdila agentuře Mediafax mluvčí hasičů kraje Vysočina Petra Musilová.

Číst dál...

Raabs spojí se Slavonicemi a Telčí mezinárodní autobusová linka

autobus_mhdVysočina udělala první krok k zavedení nové turistické autobusové linky spojující dolnorakouský Raabs s vysočinkou Telčí a jihočeskými Slavonicemi. Provoz autobusové linky plánují zahájit partneři projektu Vysočina, Jihočeský kraje a Dolní Rakousko už na podzim letošního roku. Minimálně do roku 2014 budou turisté moci linkou jezdit každý pátek, sobotu a neděli.

Číst dál...

Na Vysočině bourala sanitka a také autobus

dopravni_nehoda-sanitaHned dvě dopravní nehody od úterního rána vyšetřují policisté v kraji Vysočina. Při nehodě sanitky se lehce zranil jeden člověk, potvrdila agentuře Mediafax mluvčí policie kraje Vysočina Dana Čírtková.

Číst dál...

REKLAMA