OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

BOUŘKA SE PROHNALA VYSOČINOU: Hasiči museli zasahovat na třiceti místech

bourka_hasici_stromyTřicet zásahů, právě tolikrát museli hasiči na Vysočině vyjíždět kvůli středeční silné bouřce. Nejvíce postiženou oblastí bylo Pelhřimovsko, bouřka se ale nevyhnula ani dalším okresům našeho kraje. Nejčastěji vyjížděli hasiči k popadaným stromům. VÍCE UŽ O ŠKODÁCH, KTERÉ NAPÁCHALA STŘEDEČNÍ BOUŘKA, ŘEKLA MLUVČÍ HASIČŮ KRAJE VYSOČINA PETRA MUSILOVÁ!

Číst dál...

DNEŠNÍ BOUŘKY NA FACEBOOKU: Napište nám, jaká je situace u vás

bleskČeský hydrometeorologický ústav (ČHMÚ) upřesnil varování před velmi silnými bouřkami, které během středy a v noci na čtvrtek zasáhnou celé území České republiky. Meteorologové upozorňují na přívalové deště, spadnout má až 50 milimetrů srážek, vítr bude místy dosahovat rychlosti vichřice. I my dnes budeme sledovat situaci v Česku, tvořte s námi zpravodajství a napište nám na náš FACEBOOK, jaká je situace u vás!

Číst dál...

Rodinné pasy našly SUPERTALENT

aja_nasla_supertalent_21062011_22Jihlavský City park v neděli 19. června ovládlo semifinálové kolo talentové soutěže kraje Vysočina „Ája hledá supertalent“. Ze 70 přihlášených si medvědice Ája vybrala 15 finalistů, z nichž měl každý možnost ukázat co umí a poprat se o postupové místo do superfinále, které se uskuteční 20. srpna 2011 v Šiklově mlýně.

Číst dál...

Dálnici D1 blokovala nehoda dvou kamionů

dopravni_nehoda_kamionDopravní nehoda dvou kamionů komplikovala v úterý brzy ráno provoz na dálnici D1. Po srážce se na dálnici rozsypaly bočnice z auta, jeden řidič byl lehce zraněn, řekl agentuře Mediafax operační důstojník hasičů.

Číst dál...

Dva cizinci byli vyhoštění z České republiky

policie_zasahPolicisté z Odboru cizinecké policie Krajského ředitelství policie kraje Vysočina prováděli ve čtvrtek 16. června dopoledne  pobytovou kontrolu v hotelu ve Žďáře nad Sázavou. Při pobytové kontrole zjistili, že jsou zde ubytovány dvě osoby cizí státní příslušnosti. Obě tyto osoby měly polské vízum Schengenského typu s platností do konce března příštího roku.

Číst dál...

POLICIE: Senior nemusí být pro pachatele snadná oběť

duchodcePolicisté Krajského ředitelství policie kraje Vysočina se obracejí na občany s žádostí o spolupráci při objasňování trestných činů páchaných na seniorech. Rovněž bychom na tuto ohroženou skupinu chtěli působit také preventivně. Policisté by chtěli seniory vyzvat k větší obezřetnosti a všímavosti ve vztahu k cizím lidem nebo k osobám, u nichž si nemohou osobně ověřit jejich totožnost.

Číst dál...

VIDEO: Stavba Vysočiny 2010 zná své vítěze

vila_park_cechovkaDevátý ročník soutěže Stavba Vysočiny je úspěšné za námi. Ve Spolkovém domě v Humpolci byla ve čtvrtek 9. června oceněna stavební díla ve čtyřech kategoriích, a to v kategorii Stavby občanské vybavenosti a k bydlení, Stavby dopravní, inženýrské a vodohospodářské, Stavby pro sport a volný čas a nechyběla ani kategorie Rekonstrukce a obnova. Rozdány byly čtyři tituly Prestižní stavba Vysočiny 2010 a čtyři Čestná uznání. PODÍVEJTE SE NA ATMOSFÉRU SLAVNOSTNÍHO VYHLÁŠENÍ SOUTĚŽE STAVBA VYSOČINY!

Číst dál...

REKLAMA