OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Česku hrozí ledovka

zima_teplomerV pátek a sobotu by se při mrznoucích srážkách mohla ledovka ojediněle tvořit na území celé České republiky, varuje Český hydrometeorologický ústav (ČHMÚ).

Číst dál...

VIDEO: Policie radí, jak prožít silvestr v klidu a pohodě

petardyOslava silvestra bývá spojena s bujarým veselím, které někdy může skončit tragédií. Při manipulaci se zábavnou pyrotechnikou je na místě zvýšená opatrnost. Statistiky a dokumentované případy zranění, někdy i smrti, pravidelně varují a vybízejí k opatrnosti zejména při manipulaci se světlicemi, různými výbušnými zařízeními a ohňostroji. PODÍVEJTE SE NA VIDEO, CO VŠECHNO MOHOU ZPŮSOBIT PETARDY PŘI ŠPATNÉM UŽÍVÁNÍ!

Číst dál...

Češi na předvánočních nákupech utráceli více než vloni

vanoceŘada obchodů uvádí, že předvánoční prodeje vzrostly ve srovnání s loňským rokem až o 50 procent. Jak vyplynulo z ankety GE Money Bank, o které banka informovala v pondělí, trendem se staly nákupy praktických dárků, využívání akčních nabídek a online nakupování vánočních dárků.

Číst dál...

VIDEO: Odpočívadla u dálnice D1 jsou častým terčem zlodějů

dalnice_zimaRozsáhlou preventivní akci s názvem Auto není trezor ani výkladní skříň spustili policisté z Dálničního oddělení policie ve Velkém Beranově ve spolupráci s Preventivně informačním oddělením Krajského ředitelství polici kraje Vysočina. PŘINÁŠÍME VÁM REPORTÁŽ Z POLICEJNÍ PREVENTIVNÍ AKCE S NÁZVEM AUTO NENÍ TREZOR ANI VÝKLADNÍ SKŘÍŇ! 

Číst dál...

REKLAMA