OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Osmý ročník krajských Barevných Vánoc navštívilo více než 800 lidí

vanoceTradiční předvánoční akci v sídle kraje Vysočina s názvem Barevné Vánoce dnes v Jihlavě zatím navštívilo více než 800 návštěvníků. Překvapením nejen pro organizátory, ale především pro děti byla přítomnost živých zvířat - velblouda a kozy v divadelním představení o cestě do Betléma od klientů Ústavu sociální péče Těchobuz.

Číst dál...

Kraj spouští kompletní informační databázi svých příspěvkových organizací

kraj_vysocina_logoPo půlročním odlaďování a prvotním zadávání klíčových dat spouští kraj Vysočina v prosinci zkušebně zcela novou databázi s názvem Rejstřík příspěvkových organizací zřízených krajem Vysočina. "Jde o zcela novou databázi s vysokou mírou spolehlivosti a komplexnosti poskytovaných informací," uvedl ředitel Krajského úřadu kraje Vysočina Zdeněk Kadlec.

Číst dál...

Kraj i nemocnice neberou výzvu lékařů na lehkou váhu

nemocnice_luzkoPodle odhadů vedení krajských nemocnic se na Vysočině k lékařské výzvě „Děkujeme, odcházíme“ přihlásilo zhruba 67% lékařů. Velkou neznámou zatím zůstává, kolik ze signatářů výzvy skutečně podá platnou výpověď a ukončí pracovní vztah ke krajským nemocnicím.

Číst dál...

SJÍZDNOST SILNIC: Silnice na Vysočině jsou sjízdné, ledovka hrozí jen na západě kraje

zima_silnice_03Doprava na Vysočině ve středu ráno proudí bez problémů. Silnice blokuje jen nehoda na Havlíčkobrodsku. Ani noční ochlazení se nijak výrazně nepodepsalo na sjízdnosti silnic na Vysočině. Většina z nich je po úterním oteplení a zásahu silničářů sjízdná. Silnice nižších tříd místy pokrývají zbytky sněhu. Hrozba ledovky sužuje pouze západ kraje, problémy jsou na silnici v obci Želiv na Pelhřimovsku.

Číst dál...

REKLAMA