OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Na Šiklově mlýně se splašili koně, kočí je těžce zraněný

kunScénou jako z akčního filmu skončilo nedělní odpolední představení ve westernovém městečku Šiklův mlýn na Žďársku, podle svědků se splašili koně ve spřežení a těžce zranili kočího. Jak Mediafaxu potvrdila ředitelka záchranné služby kraje Vysočina Vladislava Filová, pro zraněného letěl vrtulník.

Číst dál...

HASIČI DRŽÍ SMUTEK: Zemřel plukovník Josef Ryba

hasici_autoHasiči na Vysočině přišli o svého kolegu. Včera náhle zemřel plk. Ing. Josef Ryba. Ryba od 1. ledna 2001 působil ve funkci ředitele územního odboru Žďár nad Sázavou, Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina. UVNITŘ ČLÁNKU FOTOGRAFIE

Číst dál...

Do stodoly na Žďársku udeřil blesk

P1000002Ve čtvrtek krátce po čtvré hodině ranní přijalo Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru kraje Vysočina hlášení o požáru stodoly  v obci Holubí Zhoř na Žďársku. K požáru vyjelo šest jednotek hasičů. V době příjezdu hasičů byla stodola, o rozměrech přibližně 8x15m, v plamenech. Uvnitř stodoly bylo uskladněné seno.

Číst dál...

Ztracená dívka se v pořádku vrátila domů

policie_autoVe středu policisté pátrali po šestnáctileté dívce z Bystřice nad Pernštejnem, která předchozího večera odešla z místa svého trvalého bydliště na procházku venčit svého psa. Nevrátila se však domů. Pohřešování dívky oznámila její matka a začala ji hledat po celém městě, bohužel ale marně.

Číst dál...

REKLAMA