OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Na dálnici rychleji už přes novou přeložku silnice II/360 mezi Oslavicí a Oslavičkou

silnicePůl roku trvala další etapa stavebních úprav na komunikaci II/360 mezi Velkým Meziříčím a Třebíčí, která zajišťuje hlavní napojení Třebíčska na dálnici D1. Zatím poslední úsek mezi Oslavicí a Oslavičkou přišel kraj Vysočina na 72 milióny korun. S financováním nákladného přeložení nebezpečné komunikace pomohl ROP Jihovýchod.

Číst dál...

Bystřičtí akordeonisté se zúčastnili mezinárodní soutěže v Propadu

hudba_akordeonV letošním roce se uskutečnil šestý ročník mezinárodního soutěžního setkání hráčů na akordeon ve slovenském Popradu. Město, k jehož symbolům neodmyslitelně patří pozadí Vysokých Tater, hostilo mezi 10. – 12. listopadem v rámci festivalu skutečně vysoké úrovně více než padesát soutěžících, dále pak příznivce akordeonu,  pedagogy a odborníky z Polska, Litvy, Srbska, Slovenska, Ukrajiny a České republiky.

Číst dál...

Do Bystřice i letos přijede Ježíškova pošta

bystrice_nad_pernstejnem11. prosince opět oživne prostor Městského muzea v Bystřici nad Pernštejnem, zaplní se vůní Vánoc. V půdním prostoru bude připravené pásmo vánočních básní, písní, tanců a koled v podání dětí a žáků bystřických škol, vystoupí soubor lidových tanců z Dolní Rožínky, Komorní sbor Alter ego, žešťový kvintet ZuŠ Bystřice. a jiné.

Číst dál...

REKLAMA