OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Vedoucí denního stacionáře Nesa získala Cenu Charity

denni_stacionarPři příležitosti Dne Charity byla letos již potřetí předávána Cena Charity ČR. Mezi nominovanými za Diecézní charitu Brno byla Ing. Alena Poulová, vedoucí  velkomeziříčského denního stacionáře Nesa, která Cenu charity v kategorii zaměstnanec získala.

Číst dál...

Žďárská Charita otevře svá zařízení zájemcům

charita_zdar_nad_sazavouMinisterstvo práce a sociálních věcí a Asociace poskytovatelů sociálních služeb České republiky vyhlásily druhý ročník kampaně s názvem „Týden sociálních služeb“, která se bude konat  ve dnech od 4. do 10. října 2010 na různých místech České republiky.

Číst dál...

Hřát si na prsou hada může teď každý

hadKaždý, kdo se dostaví do Střediska ekologické výchovy Ostrůvek od 1. do 3. října, si na vlastní kůži může vyzkoušet svou odvahu. Na Ostrůvku čeká návštěvníky netradiční setkání s hady, sklípkany, ale i jinými cizokrajnými živočichy chovanými v teráriích.

Číst dál...

Nízkoprahy mají opět svůj Týden

tyden_nizkoprahovych_klubu_1Česká asociace streetwork, Nadace Vodafone ČR a především Nízkoprahové kluby pro děti a mládež připravují Týden nízkoprahových klubů od 20. do 26. září 2010. Cílem Týdne nízkoprahových klubů je upozornění na práci a význam nízkoprahových zařízení, která propojují společnost a dospívající.

Číst dál...

REKLAMA