OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Kulatý stůl hostil ministra financí Andreje Babiše

Ministr financí Andrej Babiš v pondělí dorazil na Vysočinu. Byl hostem pravidelných besed s názvem Kulaté stoly Vysočiny, které probíhají pod záštitou hejtmana Jiřího Běhounka. Během diskuse s podnikateli a osobnostmi kraje se mluvilo nejen o ekonomických tématech, ale také o dostavbě jaderné elektrárny Dukovany. Ministr Babiš komentoval také plánovaný státní rozpočet pro rok 2016.

Číst dál...

Prvním hostem roku 2015 byl Václav Klaus

Václav Kalus na únorových Kulatých stolech Vysočiny popsal aktuální stav ekonomické situace v zemi, upozornil na současná úskalí a problémy v Evropské unii, ale mimo jiné vyjádřil svůj postoj i k situaci na Ukrajině a její destabilizaci.

Číst dál...

Ministr školství Marcel Chládek diskutoval u Kulatého stolu Vysočiny

ksv chladek ikonaTéma školství otevřely Kulaté stoly Vysočiny již podruhé. Tentokrát na aktuální otázky z publika odpovídal ministr Marcel Chládek. Debata se točila nejen kolem koncepce školství do roku 2020, ale také kolem duálního systému vzdělávání a řeč přišla i na změny ve financování regionálního školství. Ministr chystá v této oblasti řadu změn, jak prozradil při své návštěvě Vysočiny.

 

Číst dál...

REKLAMA