OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Nedaleko Velké Bíteše havarovalo osobní auto, řidič náraz do sloupu nepřežil

Profesionální a dobrovolní hasiči z Velké Bíteše vyjížděli v úterý před osmou hodinou ráno k tragické dopravní nehodě osobního vozidla na silnici II/379 mezi Velkou Bíteší a Tišnovem u odbočky na Panov. Řidič Peugeotu 406 z dosud nezjištěných příčin vyjel mimo komunikaci a narazil do sloupu elektrického vedení. Devětadvacetiletého muže, který v autě cestoval sám, museli hasiči z havarovaného vozidla vyprostit za použití hydraulického nářadí. I přes maximální úsilí, které na místě hasiči společně se zdravotníky vyvinuli, muž nehodu nepřežil.

Číst dál...

Krádeže dřeva zloději neprojdou

Žďárští kriminalisté odhalili případy krádeží dřeva, kterých se měl dopouštět sedmačtyřicetiletý muž ze Žďárska. Kriminalisté reagovali na oznámení o zvýšeném počtu těchto případů na Ždársku a podařilo se jim zjistit pachatele. Vyšetřovatel zahájil trestní stíhání muže pro přečin krádež, veškeré okolnosti případu policisté dále vyšetřují.

Číst dál...

U Polničky bouralo osobní auto, v péči zdravotníků skončili tři lidé

Zraněním řidiče a dvou spolujezdkyň skončila úterní večerní dopravní nehoda osobního vozidla na komunikaci u obce Polnička na Žďársku. K nehodě vyslalo před desátou hodinou večer Krajské operační a informační středisko Hasičského záchranného sboru Kraje Vysočina žďárské profesionální a dobrovolné hasiče.

Číst dál...

Řidička bourala pod vlivem alkoholu, pak za volant sedl opilý muž

V pátek krátce po půlnoci byla na linku 158 oznámena dopravní nehoda na parkovišti u ubytovny v ulici Dr. Veselého v Bystřici nad Pernštejnem. Policisté ihned vyjeli na místo a zjistili, že dvacetiletá žena, která řídila Škodu Felicii, nezvládla řízení a přední částí auta narazila do sloupku informační tabule.

Číst dál...

REKLAMA