OTAZNIKY hotnews

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

PRÁVĚ VYSÍLÁME – SLEDUJTE ŽIVĚ TELEVIZNÍ STANICI i-Vysočina.cz – INFORMUJEME O VŠEM  

Osobní asistenti absolvovali kurz bazální stimulace

charita zdarTerénní služba Oblastní charity ve Žďáře nad Sázavou Osobní asistence pomáhá dětem, dospělým i seniorům s postižením nebo dlouhodobým onemocněním. Zajišťují podporu nemocným v jejich domácím prostředí. Pracovníci se stále snaží poskytovat kvalitní péči a zdokonalovat se, proto uvítali možnost účastnit se kurzu bazální stimulace.

Číst dál...

Policisté dopadli sprejera z Velké Bíteše

policistaPolicisté dopadli mladého muže, který od konce loňského roku do letošního března posprejoval velké množství budov ve Velké Bíteši. Svým jednáním způsobil škodu přes 300 tisíc korun. Policisté muže zadrželi v polovině března krátce po spáchání dalšího činu.

Číst dál...

Zloděj se chtěl zmocnit vozidel, po několika metrech ale boural

policie autoV noci z pátku na sobotu se v Dalečíně chtěl někdo zřejmě projet cizím auotmobilem. Dosud neznámý pachatel přes noc vnikl do osobního automobilu značky Fiat zaparkovaného před jedním z domů. Využil toho, že majitelka nechala klíče v zapalování a vozidlo nastartoval. Ujel však pouze deset metrů a narazil do tarasu u domu.

Číst dál...

Muž se pokusil podplatit policisty

policie kontrolyŽďárští kriminalisté zahájili trestní stíhání sedmadvacetiletého muže ze Žďáru nad Sázavou pro zločin podplácení a přečin ohrožení pod vlivem návykové látky. Těchto trestných činů se muž dopustil dne 8. března, kdy jel s vozidlem BMW po ulici Brodská ve Žďáru nad Sázavou a byl policistou obvodního oddělení Policie České republiky ve Žďáru nad Sázavou stavěn pomocí světelného zastavovacího terče. Muž na znamení policisty k zastavení nereagoval a snažil se ujet po ulici Okružní. Zde zajel do slepé ulice, kde zastavil a začal utíkat. Policistům se ho podařilo, po krátkém pronásledování, zadržet.

Číst dál...

Policisté zadrželi muže, který prodával metylalkohol

alkohol nekolkovanyKriminalisté z oddělení obecné kriminality územního odboru Žďár nad Sázavou vyšetřují od nedělního večera případ podezření na otravu methylalkoholem. V neděli 23. února v odpoledních hodinách hospitalizovali v nemocnici v Novém Městě na Moravě osmapadesátiletého muže z obce na Žďársku. Muž byl ve velmi vážném zdravotním stavu a projevovaly se u něj příznaky, které odpovídaly otravě methylalkoholem. Provedená odborná vyšetření pak skutečně potvrdila, že muž zkonzumoval alkohol s vysokým obsahem methanolu.

Číst dál...

REKLAMA